Survivor’da yarı finali kimler garantiledi, eleme adayları kimler oldu?

Survivor’da yarı finali kimler garantiledi, eleme adayları kimler oldu?

Survivor’da yarı finali kimler garantiledi, eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2019 eleme adayları yarı finalde konsey heyecanı yaşayacak. Yarı finali garantileyen isimlerse şampiyon olma yolunca büyük avantaj elde edecek. Peki, Survivor finali ne zaman olacak ve hangi isimler yarı finalde eleme stresi ile karşı karşıya kalacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 2019 final bölümüne sayılı saatler kaldı. Şampiyonun belli olacağı bölümün öncesinde programda yarı final heyecanı yaşanacak. Yarı finali garantileyen isimler konseyde rahat bir nefes alırken SMS sonuçları finale çıkan son ismi belirleyecek.

Öte yandan fenomen yarışmanın finali uzun bir aranın ardından ilk kez Kıbrıs’ta yapılmayacak. İşte Survivor 2019 yarı finalistleri ve eleme adayları içerisinde yer alan isimler…

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor'ın 29 Haziran tarihli bölümünde Türk yarışmacılar arasında yarı final oyunu oynandı. Yarı final oyununda Yusuf, Okay, Emre ve Seda bireysel olarak oynadı. Oyunun ilk galibi Yusuf olurken ikincisini Okay oldu ve en son Seda kazandı. Yarışmada ilk kaybeden isim Emre olarak açıklandı. Böylelikle Emre yarı final öncesinde oylamaya çıkacak ilk isim oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan yüz sekizinci bölümde ikinci sıralama oyununda ilk oyunun kazananları Okay, Seda ve Yusuf yarı finale kalmak için mücadele ettiler. Yarı finale gideceği kesinleşen ilk isim Okay oldu. İkinci isim Yusuf oldu.

Emre ve Seda ise yarı final için oyalamaya çıkacak isimler oldu.

FİNAL NE ZAMAN VE NEREDE?

Survivor 2019'un finali bu kez Kıbrıs yerine Bodrum'da olacak. Sezonun final bölümü ise 1 Temmuz Pazartesi akşamları ekrana gelecek.