magazin haberleri

Survivor'dan elenen Melis Sezer duygularını ilk kez anlattı

TV8'de yayımlanan Survivor'da en son elenen isim Melis olmuştu. Survivor Melis, elendikten sonraki ilk röportajını verdi ve en zor anını, kendisinden sonra yaşanacak değişiklikleri, adada kendisinden daha az kalmayı hak eden biri olup olmadığını, Survivor'dan sonraki planını ve Survivor'daki şampiyon adayını da açıkladı.TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2021'de veda eden son isim Melis Sezer oldu. Survivor Melis, elendikten sonraki ilk röportajını verdi. İşte milli tenisçinin merak edilen o açıklamaları...

“Ben elendikten sonra takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra ciddi anlamda tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim.

Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan önce elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz tamamen bizim hatamız. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik.

İsmail Balaban olabilir. İyi bir sporcu, şampiyonluğun yakışacağını düşünüyorum. Oldukça hırslı, hiçbir zaman mücadeleyi bırakmayacaktır. Karşı takımdan da Poyraz oldukça hırslı, SMS'lerde gördüğüm kadarıyla halk tarafından da seviliyor. Berkay'ı da finalist adayı olarak görüyorum.

Barakada kalmak en zorlarında bir tanesi. Böceklerle uyuduk, farelerle uyuduk, yengeçlerle savaş verdik. Tıkırtılar, korkular, endişeler hepsi bir aradaydı. Bunun dışında kumun üzerinde tek başıma oturup günbatımını izlemek bile keyifli oluyordu.

Yarım bıraktığım tenis hayatım vardı. Tenise geri dönmek istiyorum. Bir yerden sonra da teniste antrenör olmak istiyorum. Gerçekten teniste iyi bir tecrübem olduğunu düşünüyorum, kendime bu açıdan çok güveniyorum. Birçok ilki de başarmıştım.

Yeni nesle bir şeyler aktarabilirsem çok memnun olurum. Şu an için ilk hedefim yarım bıraktığım kariyerime devam etmek. Çünkü yaşım hala çok küçük.

Adil olması açısından söylediğini belirtti. Ne, ne kadar adil bilemiyorum. Merve potada olduğu için beni de potaya koymak neye göre adil? Bizi mi çarpıştırmak istedi, anlayabilmiş değilim. Benim SMS'imin düşük olma ihtimalini biliyordu...

Potaya girdiğimde eleneceğimi hissetmiştim. Buna kendimi asla hazırlayamazdım. Çok üzüldüm, ilk başta bir şeyleri ifade edemedim, boğazımın düğümlendiğini hissettim. Oradaki düşüncelerimi ifade etmeye çalışırken bile kötü hissediyorum. Veda her zaman zor olmuştur. İlk düşündüğüm şey başarısız hissetmek oldu. Biraz düşününce aklıma ilk gelen ise 'elimden geleni yaptım, hiçbir yerde pişmanlık duymuyorum, keşke dediğim bir şey yok'. Elendikten sonra Acun Bey'in hakkımda söyledikleri çok hoşuma gitti. Eğer burada iz bırakabildiysem ne mutlu bana. Herkese teşekkür ediyorum. Bu kadar hafta yarıştım, mutluyum.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS