magazin haberleri

Sylvester Stallone'nin büyük acısı: 'Kraliçesi'ni kaybetti

Rambo ve Rocky filmleriyle sinema tarihine adını yazdıran Sylvester Stallone'nin büyük acısı. (FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM)Stallone'nin annesi Jackie Stallone, 98 yaşındaydı.

Ünlü bir astrolog olan Jackie Stallone'nin küçük oğlu Frank, sosyal medya hesabında annesinin "her zaman istediği gibi uykusunda son nefesini verdiğini" belirtti.

Frank Stallone paylaşımında "Bu sabah ben ve kardeşlerim annemiz Jackie Stallone'yi kaybettik" diye yazdı. Frank Stallone annesini "dikkat çeken ve korkusuz bir kadın" olarak nitelendirdi. Annesi hakkında "Ondan hoşlanmamak zordu, her zaman gösterişli bir kadındı" diye yazdı.

Frank Stallone annesinin hayatta asla maske takmadığını ve gerçek bir devrimci olduğunu yazdı. Annesiyle sohbet etmenin bir tarih dersi gibi olduğunu da belirtti. Ölünceye kadar da annesinin zihninin son derece berrak olduğunu ekledi.

Frank Stallone paylaşımında "Bir daha asla annemi çağıramayacağım, o bana, evlenmediğim için bağıramayacak" satırlarını da yazdı.

Jackie Stallone, ilk evliliğini Sylvester Stallone'nin babası olan Frank Stallone ile 1945 yılında yaptı. Bu evlilik 1957 yılında sona erdi.

Daha sonra 1998 yılında Stephen Marcus Levine ile evlendi. Ve ölümüne kadar da onun eşi olarak kaldı.

Ünlü bir astrolog olan Jackie Stallone'nin Sylvester Stallone dışında Tommy ve Frank adında iki oğlu ve Toni Ann adında bir de kızı bulunuyordu.

Jackie Stallone'nin ölümünü doğrulayan oğlu Frank, kardeşi Sylvester'ın annelerine her zaman "kraliçeymiş gibi" davrandığını belirtti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS