Taha Duymaz’a bıçaklı saldırı! Gözyaşları içinde anlattı

Taha Duymaz’a bıçaklı saldırı! Gözyaşları içinde anlattı

Taha Duymaz’a bıçaklı saldırı! Gözyaşları içinde anlattı

Taha Duymaz, gözyaşları içerisinde bıçaklı saldırıya uğradığını anlattı. "Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim" diye feryat eden 2003 doğumlu Duymaz, yaşadıklarını bu sözlerle anlattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Instagram’da 1.2 milyon takipçisi bulunan ve evindeki mütevazı mutfağında çektiği yemek videoları ile adını geniş kitlelere duyuran Taha Duymaz, yolda yürürken bıçaklı saldırıya uğradı. 2003 doğum genç yetenek Taha Duymaz, kısa sürede ünlü isimlerin de dikkatini çekmişti. Duymaz, sosyal medya hesabından gözyaşlarına boğulduğu bir video paylaştı ve bıçaklı saldırıya uğradığını şu sözlerle anlattı; “Arkadaşlar merhaba, şu anda çok kötüyüm, çok sinirliyim. Kusura bakmayın video çektiğim için ama artık bir yerden başlamam gerektiğini düşünüyorum. Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım. Resmen bıçak çektiler bana. Bir değil, iki değil, üç değil.

"BEN ARTIK ÇOK YORULDUM"

"Siz benden ne istiyorsunuz gerçekten artık anlamıyorum. Her attığım adımda biri laf atıyor, biri şunu yapıyor, bunu yapıyor. Benim kime ne zararım var biri söylesin. Yıllardır susayım diyorum ama ben artık kaldıramıyorum. Ne zaman dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor. Ben artık çok yoruldum.""Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim. Hiçbirinize bir zararım yok. Benim neler çektiğimi hiç kimse bilmiyor. Ben herkesten saklıyorum. Ama artık burama kadar geldi."