magazin haberleri

Talat Bulut dizi ücretleriyle ilgili yorum yaptı

Son olarak 'Yasak Elma' dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Talat Bulut, Etiler'de görüntülendi. Spor tarzı dikkat çeken usta oyuncu, Best Model yarışmalarından çıkan oyunculara verilen astronomik dizi ücretleriyle ilgili yorum yaptı.Bir süredir ekranlardan uzak olan, bir çocuk babası oyuncu Talat Bulut, Etiler'de objektiflere yansıdı. Bulut, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.

Spor tarzı dikkat çeken usta oyuncu, Best Model yarışmalarından çıkan oyunculara verilen astronomik dizi ücretlerinin hatırlatılması üzerine yorum yaptı.

64 yaşındaki Talat Bulut, konuyla ilgili; "Güzel kadın veya yakışıklı erkek olup, o parayı alıyorsa o kazandığıyla da birazda oyunculuk performansına yatırım yapmayı düşünse daha iyi olur" diye konuştu.

Geçtiğimiz aylarda Akmerkez'de görüntülenen oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı dans videolarına gelen mesajlara isyan etmişti.

Kötü yorumda bulunanları cahillik yapmakla eleştiren Bulut, "Kısaca şunu söylemek zorundayım. Ne olur şu cahillikten vazgeçin...Dans videolarıma şöyle mesaj atıyorlar: 'Adama bak ya kaç yaşına gelmiş dans ediyor, geri zekalı."

Belki de kendi beceremediği için klavye delikanlılığı yapıyor. Sen de eğlendin, birbirimize saldırmaktan vazgeçelim. Eğlenmeyi seçelim" ifadelerini kullanmıştı.

"Nöbetçi aktör değilim" çıkışıyla çok konuşulan Talat Bulut, “Kapıda bekleyip de beni ne zaman çağırırlar diyen nöbetçi aktör hiç olmadım. Bir projeye ilk başta başlamak isterim, sonradan dahil olmak istemem” demişti. Oyuncu, bu sözlerinin ardından “Yeşilçam’dan gelip de televizyondan başrol oyunculuğunu sürdüren bir ben kaldım” diye konuşmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS