magazin haberleri

Tek Yürek 21. bölüm fragmanı: Halit ve İlknur evlenecek  mi?

Tek Yürek 21. bölüm fragmanı: Halit ve İlknur evlenecek  mi?

TRT1 ekranlarında perşembe günleri diziseverler buluşan Tek Yürek yeni bölüm fragmanını yayınladı. Düğün arifesinde olan Halit ile İlknur’un haberini alan Sait bu hafta büyük üzüntü yaşayacak. Peki, Yiğit’in Kanada hayali sonrasında Tek Yürek 21. bölümde neler yaşanacak?

Tek Yürek fragman videosu yeni haftada Uçurum Altılısı’nın başına gelecekleri gösterdi. Her hafta takipçilerini heyecanlandıran projede bu kez Deniz ve Yiğit karşılaşması yaşanacağını gösterdi. İşte Tek Yürek dizisinin 18 Temmuz 2019 günü ekranda olacak bölümünde meydana gelecek olaylar…


TEK YÜREK FRAGMAN VİDEOSUTEK YÜREK 21. BÖLÜM ÖZETİ


Yiğit Kanada’ya gittikten sonra, koca bir yıl geçmiştir. Uçurum Altılısının ahengi bozulmuş, hayat yükü omuzlarına çökmüştür.

Artık Yaren’le evli olan ve Sait’in yanında çalışan Mazlum daha kavgacı, mutsuz biri olmuştur. Aslı’nın babasının şirketinde çalışan Yusuf kendini ispat etmeye çalışsa da, dinleyen olmaz. Oğuzhan genişleyen ailesi için artık gece gündüz çalışmak zorundadır. Her geçen gün kendini Melda’ya iyice kaptıran Akif ise ona kalbini açamamanın derdindedir. Halit ve İlknur ise düğün arifesindedir, haberi alan Sait yıkılır, bu nikahı engellemek için son bir hamlesi olacaktır.

Tosbağa ve düğün için İstanbul’a gelen Yiğit, herkese sürpriz yapmış ama arkadaşlarını darmadağın bulmuştur. Kendi de aslında Kanada’da yapayalnızdır. Deniz’le birbirlerini gördükleri anda, aslında hiçbir şeyin değişmediğini anlasalar da, bunu itiraf etmek kolay değildir.

Ekibin düştüğü çıkmazdan kurtulması, Avrupa şampiyonası yoluna uzanan bir maça bağlıdır sadece. Ancak bunu başaracaklarına inançları yoktur. Halit bir kez daha duruma el koyar, takım tek yürek olmak zorundadır. Yiğit ise yine çok önemli bir kararın eşiğinde bulur kendini. Ya kalacak ya gidecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS