magazin haberleri

Tek Yürek dizisi bitiyor mu? Final fragmanı diziseverlerle buluştu

Tek Yürek dizisi bitiyor mu? Final fragmanı diziseverlerle buluştu

Perşembe günleri diziseverlerle buluşan Tek Yürek dizisinin final yapıp yapmayacağı belli oldu. Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından dizinin takipçileri “Tek Yürek bitiyor mu?” sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Tek Yürek final bölümünde neler olacak?

Tek Yürek fragman videosu sevilen dizinin final yapacağı iddialarını doğruladı. Perşembe günleri diziseverlerle buluşan dizide geçtiğimiz hafta önemli gelişmeler yaşanmıştı. İşte Tek Yürek final fragmanı ve gelecek bölümde yaşanacaklar…


TEK YÜREK DİZİSİ FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANITEK YÜREK SON BÖLÜM ÖZETİ


Yiğit Kanada’ya gittikten sonra, koca bir yıl geçmiştir. Uçurum Altılısının ahengi bozulmuş, hayat yükü omuzlarına çökmüştür.


Artık Yaren’le evli olan ve Sait’in yanında çalışan Mazlum daha kavgacı, mutsuz biri olmuştur. Aslı’nın babasının şirketinde çalışan Yusuf kendini ispat etmeye çalışsa da, dinleyen olmaz. Oğuzhan genişleyen ailesi için artık gece gündüz çalışmak zorundadır. Her geçen gün kendini Melda’ya iyice kaptıran Akif ise ona kalbini açamamanın derdindedir. Halit ve İlknur ise düğün arifesindedir, haberi alan Sait yıkılır, bu nikahı engellemek için son bir hamlesi olacaktır.


Tosbağa ve düğün için İstanbul’a gelen Yiğit, herkese sürpriz yapmış ama arkadaşlarını darmadağın bulmuştur. Kendi de aslında Kanada’da yapayalnızdır. Deniz’le birbirlerini gördükleri anda, aslında hiçbir şeyin değişmediğini anlasalar da, bunu itiraf etmek kolay değildir.


Ekibin düştüğü çıkmazdan kurtulması, Avrupa şampiyonası yoluna uzanan bir maça bağlıdır sadece. Ancak bunu başaracaklarına inançları yoktur. Halit bir kez daha duruma el koyar, takım tek yürek olmak zorundadır. Yiğit ise yine çok önemli bir kararın eşiğinde bulur kendini. Ya kalacak ya gidecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS