magazin haberleri

Teşkilat bugün var mı? 2 Mayıs 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

Teşkilat bugün var mı? 2 Mayıs 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat izleyiciler tarafından araştırılıyor. 2 Mayıs 2021 TRT yayın akışı hakkında bilgiler araştırılıyor. Teşkilat dizisinin yeni bölümünün bugün var olup olmadığı sorgulanıyor. İşte Teşkilat'ın bu akşamki bölümüyle ilgili bilgiler...

Teşkilat dizisi her pazar TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Birçok izleyici saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında Teşkilat dizisi yerine farklı bir programla karşılaştı. Bunun sonucunda Teşkilat bugün var mı yok mu? sorusu araştırılıyor. İşte Teşkilat yeni bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı. 

Teşkilat bugün var mı?

Teşkilat dizisi bugün 20:30'da yayınlanıyor. Teşkilat dizisi Ramazan ayı boyunca 20:30'da yayınlanacak. Ramazan ayında Teşkilat dizisinin başlama saati 20:00 yerine 20:30 olarak değiştirildi ve yerine Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması programı yayınlanıyor. 

Teşkilat yeni bölüm ne zaman?

Teşkilat 9.Bölüm Özet

YUNANİSTAN’A MECBURİ İNİŞ

Kasım Firavi takasının ardından havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan’a mecburi iniş yapılır. Bu durum krizin büyümesine neden olur çünkü Kasım’ın Yunanistan’a giriş yasağı vardır. Diğer yanda ekibin diğer üyeleri Ceren’i takip ederken fotoğrafları çekilir.

FADİ YEĞENİNİ ORTADAN KALDIRMAK İSTİYOR

Serdar ve Zehra, Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene kadar havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım’ı taşıyan uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım’ın Türkiye’ye götürülmesini engellemek için Yunanistan’daki dostu Stefanos’tan yardım ister. 

CEREN’İN YENİ GÖREVİ EKİBİ DEŞİFRE ETMEK

Ekip fotoğraflarını çeken kişiyi yakalayıp karargâhta sorguya alır. Kurulan oyunla Ceren’in deşifre olmadığına ikna edilir. Bu sırada Şef, Ceren’e yeni görevini ileterek Serdar’ın başında olduğu ekibin deşifre edilmesini ister. Uçaktaki arızanın sabotaj kaynaklı olduğunun kesinleşmesi üzerine Fadi’nin peşlerinde olduğunu anlayan Serdar ve Zehra, ülkeyi bir an önce terk etmeleri gerektiğine karar verirler. Stefanos’un adamlarıyla birlikte otele gelmesiyle Yunanistan’dan çıkmak için zorlu bir kaçış planı uygulamaya konur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS