Tudors’un Can Yaman ile İtalya’da çekilen reklam filmi yayınlandı!

Tudors’un Can Yaman ile İtalya’da çekilen reklam filmi yayınlandı!

Tudors’un Can Yaman ile İtalya’da çekilen reklam filmi yayınlandı!

Türkiye’nin önde gelen gömlek üreticilerinden Tudors’un; marka yüzü Can Yaman ile İtalya’nın başkenti Roma’da çekilen reklam filmi yayınlandı!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

T.C. Roma Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşaviri Haluk Söner’in de katıldığı reklam çekiminde, Yaman’ın İtalyan hayranları tarafından adeta izdiham yaşandı. Çekim boyunca özel güvenliklerin yanı sıra, İtalyan polisi de çekim alanında yoğun güvenlik önlemleri aldı.

HEDEF 500 MAĞAZA

Son olarak İtalya’nın Bologna şehrinde ikinci mağazasını açan Tudors, önümüzdeki dönemde yurt dışı operasyonlarını genişletmeyi hedefliyor. Tudors’un birincil hedefi ise yurtiçi ve yurt dışında toplam 500 mağazaya ulaşmak.

Reklam filmini izlemek ve indirmek için:

https://www.youtube.com/watch?v=1MnqzTfaZKg

Reklam filminin kamera arkası görüntülerini izlemek ve indirmek için:

https://www.youtube.com/watch?v=Kt4b98aLxw0

TUDORS HAKKINDA 

1998 yılında ana faaliyetlerine başlayan Tudors, kısa sürede perakende sektöründe önemli bir aktör haline geldi ve aslen İstanbul merkezli bir mağazayı Anadolu'ya doğru genişleterek, İstanbul'da da büyüyerek Türkiye'de gömlek pazarının liderliğine doğru oynadı. Son yıllarda, yerel bir başarı serisinin ardından, markaya uluslararası alanda artan bir ilgi ve Tudors'un kendisinin uluslararası olmaya olan ilgisi vardı. Sadece 2 yıl gibi çok kısa bir zaman diliminde, Tudors bayrağını 14'ten fazla ülkeye yerleştirmiş ve sürekli yenilenen bir seçkisiyle son derece güvenilir ve yenilikçi kalarak, dünyanın en başarılı gömlek markası olma hedefiyle aralıksız devam etmektedir.