magazin haberleri

Türkiye Bihter’i unutamadı

Türkiye Bihter’i unutamadı

Türkiye'nin en sevilen kadın oyuncularından Beren Saat'in Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Bihter karakteri hala etkisini koruyor. Poltio.com'un yaptığı ankete göre Saat'in en başarılı karakteri bütün hırsları ve acımasızlığıyla Bihter Ziyalıgil. En yakın favori Fatmagül olsa da aradaki fark oldukça yüksek.

Ekranların en sevilen kötü kadınının ölümünün üzerinden 5 yıl geçti ama Türkiye onu unutamadı. O, koşulsuz sevginin peşinde yanan, yakan, acı çeken, acı çektiren güzel kadın. O, sahip olamadıklarının acısı ile sahip olduğu her şeyi silip atabilen mutsuz bir kız çocuğu.


Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter Ziyagil karakteri Beren Saat’in yorumu ile öyle devleşti ki aradan geçen zamanda Beren Saat bile onun üzerine çıkamadı. Bunu ortaya koyan Poltio.com’da yapılan anket oldu. “Beren Saat'in canlandırdığı en başarılı karakter hangisi?” sorusunun yer aldığı ankette Saat’in televizyonda ilk göründüğü Nermin (Aşkımızda Ölüm Var) karakterinden son yer aldığı İntikam dizisindeki rolüne, sinema kariyerindeki karakterlerine kadar tüm işleri yer alıyor. Şimdiye kadar 17 binden fazla oy kullanılan ankette sonuçlar ise Bihter Ziyagil diyor. Ona en yaklaşan ise Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisindeki Fatmagül karakteri. Ancak aradaki fark oldukça yüksek.


Oylama sürüyor. Anket aşağıda. Peki sizin oyunuz kimden yana? 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS