magazin

Tutsak 5. bölüm fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu

  1. Magazin
Tutsak 5. bölüm fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu
Tutsak 5. bölüm fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu

Her salı takipçilerinin karşısına çıkan Tutsak yeni bölüm fragmanı ile Sadullah'ın merak edilen katiliyle ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Öte yandan Bahadır, Kenan'ın yakın davranışı sonrasında ters giden bir şeylerin olduğunu anlayacak. İşte Bahadır'ın şüphelerinin arttığı Tutsak'ın 17 Ekim'deki bölümün tanıtım videosu...

Tutsak son bölümde Elif'e itirafta bulunmaya karar veren Bahadır cinayetle ilgili durumun açıklığa kavuşmasına yardımcı olmuştu. Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte Elif'in Bahadır'dan ilk kez bir itiraf duyacağı ortaya çıktı. Peki, Tutsak'da 4'üncü bölümde hangi olaylar yaşanacak?

TUTSAK DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D tarafından gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama şöyle; Sadullah cinayetinin ardındaki sır perdesi de yavaş yavaş aralanıyor! Önceki hafta, Elif gizlice Kenan'ın odasına girip, onun kasasını açmıştı. Tam da bu sırada  Elmas'a yakalanan Elif büyük bir korkuya kapılmıştı. Elif'in bir işler çevirdiğini anlayan Elmas'ın eline büyük bir koz geçmişti. Peki Elmas, bu kozu nasıl kullanacak? Elif, bu durumun ortaya çıkmasına engel olabilecek mi?

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Öte yandan Kenan da Sadullah'ın kasasının peşine düşmüştür. Ancak ona ulaşmanın tek yolu Elif'tir. Bu nedenle Elif'le yakından ilgilenen Kenan, onun sayesinde istediğine ulaşmayı hedefine koymuştur. Elif ise artık kimin tarafında olması gerektiği konusunda kararsızdır ve yapacağını bilemez bir haldedir. Onun bu durumunu fark eden Bahadır ise ilgisini ondan eksik etmez. Son zamanlarda Elif'in etrafından ayrılmayan, hatta yüzünü güldürmeyi bile başaran tek erkek Bahadır'dır. Kenan'ın yakın ilgisi Bahadır'ı tedirgin eder ve Elif'i onlardan korumak için elinden geleni yapar. 

Sonunda Bahadır, Elif'e olan hislerini açıklamaya karar verir. Bahadır aynı zamanda Komiser Murat'la da konuşur. Ancak bu konuşma sırasında çıkan gerginlik kavgaya dönüşür. Elif'in çevresinde sürekli bir olay örgüsü oluşmaya başlar. Bu karışıklıkların sonu gelmez ve evde büyük bir kriz daha çıkar. Yaşanan krizlerden sonra ise Elif artık Kenan’a istediğini verecek ve kasayı açacaktır. Fakat Elif'in bu hamlesi beklenmedik sonuçlara yol açacaktır!

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS