magazin haberleri

 Tuvana Türkay hakkında merak edilenleri anlattı

Uzun bir aradan sonra 'Kağıt Ev' adlı diziyle ekranlara dönen Tuvana Türkay, sosyal medya hesabından soru-cevap etkinliği yaptı. Güzel oyuncu, takipçilerinden birinin 'Kaç yaşında oyuncu oldun?' sorusuna fotoğrafla yanıt verdi.Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan oyuncu Tuvana Türkay, Instagram üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

Ünlü oyuncu 'Kaç yaşında oyuncu oldun?' sorusuna fotoğrafla yanıt verdi. Hakan Vanlı ile birlikte yer aldığı kareyi paylaşan Türkay, üzerine dokuz notunu düştü.

Türkay, dokuz yaşında reklam filmlerinde oynamaya başladı. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nden mezun olan Türkay, ilk başrolünü 'Eksik Sayfalar' dizi ile üstlenmişti.

Ardından 'İsminizi kim koymuş?' sorusuna 'Annem' diye yanıt veren Türkay, bebeklik fotoğrafını soran takipçisine de yıllar önce çekilen bir karesiyle yanıt verdi.

'Fobin var mı?' sorusunu da 'böcekler' diye yanıtlayan 30 yaşındaki güzel, uzun bir süredir hayatında kimse olmadığını da sözlerine ekledi.

Geçtiğimiz haftalarda bir arkadaşıyla Nişantaşı'nda görüntülenen Tuvana Türkay, gazetecilerden köşe bucak kaçmıştı. Türkay, görüntü vermemek için aracını almaya arkadaşını göndermiş ve 300 metre ilerde yağmur altında beklemişti.

Gazetecileri karşısında görünce deliye dönen oyuncu, "İstemiyorum, beni çekmeyin. Konuşmam yasak olduğu için röportaj veremiyorum. Yeni işe başladım. Yapımcım konuşmamı yasakladı" diyerek koşar adımlarla aracını binmişti.

Öte yandan birkaç ay önce koronavirüse yakalanan Türkay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Kendimi her şeyden sakınıp çok dikkat ederken evimde virüse yakalandım. Hastalık sürecini çok ağır geçirdim. Şu anda testim negatif ama hastalığın ciğerimde yarattığı hasar ve tahribat nedeniyle evimden çıkmıyorum. Bu hasarın da kısa sürede geçeceğine inanmıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS