'Üç Kız Kardeş'te Somer'den şaşırtan karar!

'Üç Kız Kardeş'te Somer'den şaşırtan karar!

'Üç Kız Kardeş'te Somer'den şaşırtan karar!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi 'Üç Kız Kardeş', 8 Mart Salı akşamı üçüncü bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Özgü Kaya ve Berker Güven’in paylaştığı dizinin son bölümüne; Türkan’ın mutsuzluğunun giderek katlanması ve Mine’nin baskısıyla boşanma kararı alan Somer damga vurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya adındaki kız kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı; 'Üç Kız Kardeş' dizisi, 8 Mart Salı akşamı üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Başrollerini Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever’in paylaştığı dizinin son bölümünde; Somer ve Türkan’ın evliliğini rayına oturtmak isteyen Rüçhan Hanım, oğlu ve gelinini kendi yanına getirtti. Bu sırada kızlarının kötü durumda olduğunu öğrenen Sadık ve Nesrin, soluğu Türkan’ın evinde aldı. Evi bomboş bulan Nesrin ile Sadık, dünürlerine gitti.

Türkan’a odadan çıkmamasını tembihleyen Rüçhan Hanım ise oğlu ve gelininin İstanbul’a gittiğini, Türkan’ın merdivenden düştüğü için hastanelik olduğunu anlattı. Annesinin taşınma hamlesine sinirlenen Somer, buna direnmeye çalışsa da başarılı olamadı. Eşiyle aynı odada iki yabancı gibi olan Türkan, Somer’e hayatında biri olup olmadığını sordu. Böyle bir şey olmadığını söyleyen Somer, Mine’ye kendisini aramamasını tembihleyen bir mesaj attı.

Ertesi sabah erkenden evden çıkan Somer, Mine ile İzmir’e gitti. İlk olarak doktora giderek bebeğin sağlık durumunu öğrenen ikili, sonrasında alışverişe çıktı. Aynı anlarda Rüçhan da gelini Türkan’la birlikte İzmir’e gitti. Mağazada Somer ve Mine ile karşılaşınca da olanlar oldu. Rüçhan Hanım’ın isteğiyle Somer ve eşiyle birlikte kahve içen Mine, Korhanların gidişiyle tek başına kaldı. Aynı akşam Türkan’ın ailesinin yemeğe gelecek olmasını umursamayan Somer ise eve gitmek yerine Mine’nin yanına gitti.

Ailesiyle hasret gideren ve Somer’in iş yoğunluğu nedeniyle yemekte olmadığını söyleyen Türkan, babasının yaptığı konuşmayla duygulandı. Kızının mutsuz olup olmadığından emin olmaya çalışan Sadık, ona “Senin her zaman dönecek bir evin var” diyerek kendi evlerinin anahtarını verdi. Sabaha karşı eve gelen Somer’e sitem eden Türkan ise hem kendi hem onun ailesiyle tek başına savaştığını ve destek istediğini belirtti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Aynı gün Dönüş’ün doğum gününe gidecek olan Türkan, annesinin davetine rağmen Somer’e bir şey söylemedi. Bu arada Londra’dan gelecek evrak için postaneye giden Mine, Sadık’ın kendisini hatırlamasıyla ondan yardım istedi. O an Somer de geldi. Damadına kızgınlığını saklamayan Sadık ise kızını da alıp evdeki kutlamaya gelmelerini söyledi. Somer’in bu teklifi kabul etmesine çok kızan Mine ise Somer’i giderse olacaklar konusunda tehdit etti.

Köşeye sıkışan Somer, annesinin de baskısıyla Türkan’ı alarak; Dönüş’ün doğum günü partisine gitti. Eşinin ailesiyle vakit geçiren Somer, Mine’nin telefonlarını açmadı. İyice kontrolünü kaybeden Mine ise Korhan Konağı’nı arayarak Somer’in partiye gittiğini öğrendi. Bunun ardından da sevgilisine bebeği aldıracağına dair bir mesaj attı. Panik olan Somer, kendisinin yanına gelerek sevgiden bahseden Türkan’a ona haksızlık ettiğini ve boşanmak istediğini söyledi.

Türkan’ın yaşadığı hayal kırıklığı ve Somer’in boşanmak istemesi sosyal medyaya damga vurdu. Somer’in, Türkan’ın iyi niyetine karşı böyle davranmasına yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları:

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"Yazık oldu Türkan'ıma", "Somer'in bin pişman olmasını bekliyorum merakla", "Somer ama olmaz ki böyle ya", "Mine'ye tahammül ederek kendine haksızlık ediyorsun", "Somer sürpriz yumurta gibisin"