Ufuk Yıldırım dördüncü kez evlendi!

A A

22.03.2022 - 13:33

Daha önce, "Aşık olduğuma inanırsam hiç gözümü kırpmam, dördüncü kez de evlenirim. Evlilikten korkmuyorum" açıklamasını yapan şarkıcı Ufuk Yıldırım, dediğini yaptı. Yıldırım, sevgilisi Fidan Hanım ile birlikte Florida'da nikah masasına oturdu.

Ufuk Yıldırım dördüncü kez evlendi!

90'lı yıllara damgasını vuran şarkıcı Ufuk Yıldırım, 51 yaşındaki Yıldırım, sevgilisi Fidan Hanım ile Florida'da dünyaevine girdi. Bundan sonra yaşamını Florida'da sürdürme kararı alan Ufuk Yıldırım, mutlu günlerinden fotoğrafları da Instagram hesaplarından, "Biz erdik muradımıza, herkes çıksın kerevetine..." notuyla yayınlamayı ihmal etmedi.

Ünlü şarkıcı ile nikah masasına oturan Fidan Hanım'ın sosyal medya hesabında soyadını "Yıldırım" olarak güncellemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Nikah masasına oturmaktan korkmadığını ifade eden Yıldırım, beş yıl önce verdiği bir röportajda, "Aşık olduğuma inanırsam hiç gözümü kırpmam, dördüncü kez de evlenirim" açıklamasını yapmıştı.

2003 yılında haber spikeri Sonay Dikkaya ile ikinci evliliğini yapan Ufuk Yıldırım’ın bu birliktelikten bir çocuğu bulunuyor.