magazin haberleri

Ümmü Gülsüm kimdir, Kim Milyoner Olmak İster’den ne kadar kazandı?

Ümmü Gülsüm kimdir, Kim Milyoner Olmak İster’den ne kadar kazandı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına konuşma engelli Ümmü Gülsüm damga vurdu. Zorlu sorulara verdiği yanıtlarla başarılı bir program geçiren Gülsüm,  aynı zamanda yarışma tarihinde bir ilk oldu. Peki, Ümmü Gülsüm kimdir, Kim Milyoner Olmak İster’den ne kadar kazandı?

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasının 11 Ocak’ta yayınlanan bölümüne Ümmü Gülsüm damga vurdu. 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle konuşma yetisini kaybeden Gülsüm için programda farklı bir yol izlendi. Kenan İmirzalıoğlu’nun sorularını yanıtlayan başarılı yarışmacı önemli bir miktar ödül ile programdan ayrıldı.


ÜMMÜ GÜLSÜM NE KADAR KAZANDI?


Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında kendisi için özel olarak hazırlanan kartonlara cevapları yazarak veren Ümmü Gülsüm programdan tam 125 bin TL kazandı. Son sorusunda emin olamadığı için programdan çekilmek istediğini ifade eden Gülsüm, 125 bin TL’lik ödülü garantiledikten sonra verdiği yanıtla doğru bir karar vermiş olduğunu gösterdi.ÜMMÜ GÜLSÜM KİMDİR?


Artvin doğumlu olan Ümmü Gülsüm Genç Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 27 yaşındaki Gülsüm, 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşma yetisini kaybetti. Programda verdiği cevaplar ve neşesi ile dikkat çeken başarılı yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster’in tarihine geçti.Kim Milyoner Olmak İster'de bir ilk! Unutulmayacak anlar

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS