magazin haberleri

Ünlü isimlerden '19 Mayıs' paylaşımları

Ünlüler, sosyal medya üzerinden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı. İşte ünlülerin 19 Mayıs paylaşımları...Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da başlattığı bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini tüm dünyaya gösterdiği mücadelesi bugün 100 yaşına girdi. Ünlü isimler, 100. yılında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı sosyal medya üzerindeki paylaşımlarıyla da kutladı.
Şahan Gökbakar

19 Mayıs ATATÜRK'Ü ANMA

GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI kutlu olsun... 100 yıl önce başlattığın bu kurtuluş hareketi bugün hala sürüyor...Merak etme güzel adam, evlatların vicdanı hür, yürekli ve kararlı. Sen de böyle görmek isterdin bu gençliği eminim...Bugün biraz daha fazla hissediyoruz bizim için yaptıklarının kıymetini...Her şey için çok teşekkürler güzel adam!
GUPSE ÖZAY

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
AHMET KURAL

Hiç kimse laf edemez, hepimizin dedesi atası, onun sayesinde nefes alıyoruz, Rabbim onu Türk milletine nasip etti, kurtuluşumuzun 100. yılı, Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.
Ajda Pekkan

"Atatürk, Gençlik ve Spor" En sevdiklerim. 19 Mayıs Kutlu Olsun.
MEHMET OKUR

Fikirlerin, cesaretin ve emanetinle daimi bizim ilham kaynağımızsın. Bu ülkenin gençleri her zaman senin izinde. #19Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.
Acun Medya

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız ve Milli Mücadele’mizin 100. yıl dönümü kutlu olsun.
Deniz Akkaya

Ve bir gün her canlı ölümü tadacak...O hariç...
Eda Taşpınar

Atam, sensizlik sadece yolunda ilerleyerek doldurabildiğimiz acı bir boşluk.... bizler daima senin aydın görüşlerinin izinde ilerleyen, bizlere hediye ettiğin bu yolda yılmadan usanmadan yürüyen çocukların olarak kalacağız. ♥️ Saygıyla anıyorum ve o masmavi okyanus gözlerinden seni hasretle öpüyorum koca yürek
Murat Boz

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
Gülse Birsel

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı.
Deniz Seki

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı kutlu olsun. Bağımsızlığımız için atılan ilk adımın 100 şanlı senesi ne güzel bir şereftir. Ne mutlu Türk’üm diyene
Pınar Altuğ

19 MAYIS 1919 100. yıl. ATATÜRK’ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
Beren Saat

19 Mayis Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramimiz kutlu olsun!
Mehmet Ali Erbil
Kenan Doğulu

İstiklal mücadelesinin ve özgürlüğe atılan ilk adımın adıdır 19 Mayıs. Öyle bir adım ki, 100'üncü yılına ulaştı ve bıraktığı iz asla silinmeyecek. Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!
Türkan Şoray

Ulu Önder Atatürk’ü özlem sevgi ve saygıyla anıyorum.19 Mayıs bağımsızlık savaşının başladığı, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bir gün.Atatürk gençlerimize bu vatanı emanet etti, gençlerimiz ülkemizin geleceğidir.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
ATA DEMİRER

Bu vatanda atılan her özgür adım, sevilen bu mavi deniz, Gönülden bağlı olduğumuz ilkelerimiz, senin eserin ATA’m... 100. yaşın kutlu olsun #19mayıs bayramımız kutlu olsun...
DEMET AKALIN
CEM YILMAZ

Ne güzel bir gün başlıyor... 19 mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun ey güzel gençler...
ÇAĞLA ŞIKEL

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun
TARKAN
BUĞRA GÜLSOY

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
IVANA SERT

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS