magazin haberleri

Ünlü oyuncu hastalığıyla mücadelesinin her anını paylaşıyor

Ünlü oyuncu bir süredir yakalandığı hastalığın zorlu tedavi süreciyle meşgul. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen hayata iyimser bakışını yitirmeyen oyuncu, yaşadıklarını ve hissettiklerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor. 2018 yılının son döneminde MS (Multipl Skleroz) hastalığına yakalandığını açıklayan 47 yaşındaki Selma Blair, kemoterapi tedavisine başladığını da sosyal medya hesabından duyurdu.
MS tedavisinin bir parçası olarak uygulanan kemoterapinin etkilerini de büyük bir açık yüreklilikle paylaşan Blair, sağlığının daha da iyiye gideceğinden emin olduğunu da belirtti. 
Tedavi yüzünden saçları dökülen Selma Blair, bunun kendisi için çok da büyük bir kayıp olmadığı düşüncesini yine sosyal medya üzerinden  takipçileriyle paylaştı. Blair zaman zaman saçlarının dökülmesiyle ilgili esprili paylaşımlar da yapıyor.
Bir çocuk annesi Selma Blair, tedavi nedeniyle gözlerinin eskisi kadar iyi görmediğini belirterek bu yüzden telefonuyla eskisi kadar vakit geçiremediğini, sosyal medyayla ilgilenemediğini de belirtti. 
Blair, bazen endişeye kapıldığını, nasıl çalışacağını ve bu durumun kalıcı olup olmadığını düşündüğünü belirterek "Ama sonra biliyorum... Bütün bu şüphelerin üstünü kapatıyorum. İyi olacak. Sinir sistemime bir şans vereceğim, kendimi kahkahalara boğacağım. Bırakayım bedenim iyileşsin" diye yazdı.
Selma Blair'e, nedeni uzun süre anlaşılamayan semptomların incelenmesi sonucu MS teşhisi konulmuştu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS