magazin haberleri

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten yeni yılı birlikte karşıladı! Barıştılar mı?

2019 yılında boşanan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, 2021'i kızları Ada ile birlikte karşıladı. Eski eşlerin son zamanlarda sık sık bir araya gelmesi, "Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten barıştı mı?" sorusunu akıllara getirdi.2014 yılında dünya evine giren oyuncu çift Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten, görüş ayrılıkları nedeniyle sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı.

Ada adında bir kızları olan ikili, 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Son zamanlarda sık sık bir araya gelmeye başlayan Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten kafaları karıştırdı.

Geçtiğimiz haftalarda kızlarının doğum günü için bir araya gelen eski eşler, 2021 yılını da birlikte karşıladı.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in boşandıktan sonra kimseyle görüntü vermemesi ve sık sık bir araya gelmeleri, "Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten barıştı mı?" sorusunu gündeme getirdi. Konuyla ilgili ne Kaygılaroğlu'ndan ne de İşiten'den bir açıklama gelmedi.

Öte yandan Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten ile boşandıktan sonra Instagram'dan uzun bir süre kaldırmadığı aşk pozlarını geçtiğimiz aylarda silmişti.

Bunun üzerine İşiten de, bir takipçisinin "Sen neyi bekliyorsun? Sen de kendi hayatına bak bence..." yorumuna cevap vermişti.

İşiten, "Belki bakış açına yeni bir yol çıkar… Bazı insanlar geçmişlerine sarılırlar, onların arkasında durmaktan güç alırlar, onlara gülümsemeyi ve sahip çıkmayı tercih ederler. Ben böyle bir kadınım. Küçükken geçirdiğim bir operasyon sebebiyle boydan boya bir izim var ve onu çok seviyorum. Acısını hatırlayıp bugün sahip olduğum sağlığıma şükrediyorum" demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS