magazin haberleri

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanma kararı aldı

2014 yılında evlenen Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanma kararı aldı.Oyuncu çiften şaşırtan karar! 2014 yılında muhteşem bir düğünle nikâh masasına oturan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanıyor.

Yaptıkları ortak açıklamada anlaşmalı olarak boşanacağını söyleyen çift, boşanma nedeni olarak da görüş ayrılıkları olduğunu belirtti.

 Çift boşanmak için yasal süreci avukatları aracılığı ile gerçekleştirdi.

Çiftin üç yaşında Ada adında bir kızı var.

Sürpriz boşanma ile ilgi ilk açıklama Melis Kaygılaroğlu'ndan geldi. Sosyal medya hesabından eşi ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşan ünlü oyuncu altına şu notu düştü;

Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz.

Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz.

Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük.Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir.

Canım ailem.
Canım dostlarım.
Canım Uraz.
Canım kızım.
Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz.
Teşekkürler.
Melis Ka...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS