Uyanış Büyük Selçuklu 32. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 32. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 32. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

TRT'nin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'nun bu akşam 32. bölümü ekrana geldi. İzleyiciler 'Uyanış Büyük Selçuklu 31. bölüm full izle' bilgilerini araştırıyor. Uyanış Büyük Selçuklu'nun son bölümünde; Tacülmülk, Terken ve Sabbah’ın ayrı ayrı fakat bir amaca yönelik istekleri doğrultusunda; Şelemzar’ı kuşatmak için harekete geçen askerleri zehirlemeyi başarmıştı. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 32. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TRT 1 ekranlarında her pazartesi yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu'nun bu akşam 32. bölümü izleyiciyle buluştu. Uyanış Büyük Selçuklu'nun son bölümünde; Sencer ve Tapar, Şelemzar önlerine geldiklerinde orduda zehirlenen askerler savaşamayacak duruma gelmişti. Fakat yine de Sencer kahramanca bir duruş sergilemiş, Tapar ve yanlarındaki bir avuç adamla Şelemzar’a girmeyi başarmıştı. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 32. bölüm full tek parça izleme yolları!

Uyanış Büyük Selçuklu 32. bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu'nun bölüm özetinde şu bilgeler yer alıyor: Öte yandan Melikşah, Sencer ve Tapar’ın bir avuç adamla Şelemzar içlerinde kahramanca bir mücadele verdiğini öğrenmişti. Melikşah, Sencer ve Tapar’ı içlerine düştükleri müşkül durumdan kurtaracak mıdır? Yoksa Sencer ve Tapar girdikleri savaşı kendi maharetleriyle mi kazanacaktır?
Sencer, Şelemzar’ı Sabbah ve Tekiş’in elinden kurtarmanın yanında Faysal’ı da yakalayıp Aydoğdu’nun, Ayaz’ın ve İlteber’in intikamını almayı başarabilecek midir? Tekiş’i yakalayıp hanedan içindeki kargaşaya son verebilecek midir? Selçuklu’nun en maharetli düşmanı olan Sabbah, acı akıbetine Şelemzar’da mı varacaktır?
Tüm bunların yanı sıra Terken, askerlerinin zehirlenmesine rağmen Sencer’in Şelemzar kuşatmasına devam ettiğini ve gözden düşürmeye çalıştığı melikin pes etmeye yanaşmadığını öğrenecektir. Bu öğrendikleri neticesinde yaşadığı şokla doğumu erkenden başlayacak ve oğlu Mahmud’u doğuracaktır. Veliaht olma ihtimalini düşünerek yıllardır istediği erkek evladı doğurması Terken’e nasıl bir avantaj sağlayacaktır?
Son olarak; Mahmud’un doğmasıyla yeni bir sürece giren Selçuklu Devleti’ni ne gibi tehlikeler beklemektedir?