magazin haberleri

Son bölümde Vatanım Sensin dizisinde Dağıstanlı gündem oldu!

Son bölümde Vatanım Sensin dizisinde Dağıstanlı gündem oldu!

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken son bölümde Dağıstanlı ile ilgili yaşanan gelişme dizinin takipçilerini ekrana kilitledi. Latife Hanım karakterinin diziye dahil olduğu bölümde suikast düzenlemek isteyen Dağıstanlı beklediği karşılığı bulamadı. Peki, 15 Şubat'taki Vatanım Sensin'in 45. bölümünde hangi gelişmeler yaşandı?

Vatanım Sensin son bölümde Dağıstanlı'nın suiakst girişimi ve Latife Hanım'ın diziye katılışı gündemi oluşturdu. Azize ise şans eseri bebeğinin yaşadığını öğrendi ve durumu Cevdet'le paylaştı. Suikast girişimi sonrasında yaşanacakların aktarılacağı Vatanım Sensin 46. bölüm fragmanının ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

VATANIM SENSİN FRAGMAN VİDEOSU VE 45. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'den rekortmen dizinin gelecek bölümüyle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Yunan Ordusu karşısında mağlup olan Türk Ordusu, tüm İzmir’i derin bir acıya boğar. Dağıstanlı’nın ihaneti sonrası az sayıda askerle mücadele etmek zorunda kalan Türk Ordusu, birçok kayba uğrar. Yunan Kumandan Filippos, Ankara’ya kadar ilerleyeceklerini ifade ediyor. Türk Ordusu, Yunan Ordusu ile karşılaştığı harpten mağlup ayrılır. Dağıstanlı’nın son anda ihaneti sonrası büyük eksiklere rağmen bu savaşa giren Türk Ordusu, büyük kayıplarla ayrılır. Bu kayıplar, Milli Mücadele için büyük umutları olan Türk halkını derin bir acıya boğar. Bunu öğrenen Mustafa Kemal Paşa, Batı Cephesi’ni ziyaret etmeye karar verir. Halkın yeniden umut edebilmesi için çok önemli olan bu ziyaret, Dağıstanlı’nın da hedefi olur. Dağıstanlı, Mustafa Kemal Paşa’ya suikast girişiminde bulunmaya hazırlanır. Bunu öğrenen Cevdet ise Dağıstanlı’ya engel olmaya çalışır.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Yunan Kumandan Filippos ise galibiyet sarhoşu olmuştur. Ankara’yı alacaklarını dile getiren Filippos, İzmir’deki Yunan halkını galeyana getirir. Filippos’un yanında yer alan Cevdet, ilk defa kendisini bu denli çaresiz hissetmektedir.

Öte yandan bebeğine kavuşan Azize, bunu tüm ailesiyle paylaşır. Öldü zannettikleri bebeklerini sapasağlam kucaklarına alan aile, büyük bir sevinç yaşar. Ailenin dağıldığı düşünülürken, yeniden bir araya gelmesi herkesi mutlu etse de İzmir’deki mücadele çok dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatır.

Vatanım Sensin, sevilen bölümleriyle her perşembe 20.00’de Kanal D’de!

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS