magazin

Ver Elini Aşk 7. bölüm fragmanı Kanal D izleyicisiyle buluştu

  1. Magazin
Ver Elini Aşk 7. bölüm fragmanı Kanal D izleyicisiyle buluştu
Ver Elini Aşk 7. bölüm fragmanı Kanal D izleyicisiyle buluştu

Ayperi ile Kaan'ın sıra dışı aşk hikayesinin anlatıldığı Ver Elini Aşk yeni bölüm fragmanında maceranın bu hafta da devam edeceğini gösterdi. Ayperi'ye karşı ilk başlarda takındığı tavrı değiştirme kararı alan Kaan, ona daha yakın davranmak isterken bu kez boşanmak isteyen taraf Ayperi olacak. Ver Elini Aşk'ın 12 Ekim'deki bölümünde boşanma konusundaki ısrarlarını sürdüren Ayperi'nin Kaan'ı bu duruma ikna edip edemeyeceği ortaya çıkacak.

Ver Elini Aşk son bölümde boşanmak istediğini dile getirmesine rağmen  Kaan'dan beklediği yanıtı alamayan Ayperi mücadelesini sürdürmüştü. Ayperi'nin bebek yetiştirme konusundaki yöntemini beğenmeyen Kaan ilk bölümlerde ona soğuk davransa da daha sonra yumuşamaya başlamıştı. Peki, Ver Elini Aşk'ın 19 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak?

VER ELİNİ AŞK SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

AYPERİ KAAN'I BOŞANMAYA İKNA EDEBİLECEK Mİ?

Geçtiğimiz bölümde, Mesut'un saflığının sonucu Ayperi ve Kaan'ın gerçek imam tarafından nikahları kıyıldı! Olayın baş aktörü Mesut yaptığı bu hatayı da gaf yaparak Ayperi ve Kaan'a söyledi. Ayperi ve Kaan başta olmak üzere haberi duyanlar şok geçirdi. Ayperi'nin korkusu ise, gerçek oldu! Başından beri sahte evlilik planına itiraz eden Ayperi, kıyılan bu nikahla Kaan'ın karısı oldu. Kaan'dan, tek isteği vardır; o da, kendisini biran önce boşamasıdır! Kaan, zimmet olayından çektiği sıkıntı üzerine, bencilce gördüğü Ayperi'nin isteğini kabul etmez. İnat ederek Ayperi'ye kendisini boşamayacağını söyler. Ayperi ve odadakiler Kaan'ın bu çıkışı üzerine şaşırırlar.

ZİMMET OLAYI NASIL ÇÖZÜLECEK?

Fulya, Kaan'ın şirket hesabını kullanarak, 500.000  Dolar gibi bir parayı zimmetine geçirir. Kaan ise, şirket hesaplarının şifrelerinin değiştirildiğini öğrenince Lalin'den yardım alır. Lalin, şifreleri kırıp muhasebe kayıtlarına ulaşır. Oğuz'un incelediği kayıtlarda Kaan'ın başına büyük dert açacak olan durumu görür. Lalin ve Oğuz olayı Kaan'a anlatır. Kaan yıkılır. Ödeyemeyeceği bir meblağdır bu... Bu durumdan nasıl kurtulacağının hesaplarını yapar. Bu yolda Mesut ve Oğuz'un rolü büyüktür. Olay polise intikal etmeden önce bir çözüm bulmaları gerekir. Fulya kilit noktadır.

SUE BEBEK KONUŞMAYA BAŞLIYOR!

Kaan, Mesut'tan duyduğu gerçek evlilik ve Lalin ile Oğuz'dan duyduğu zimmet olayından sonra yıkılır. Evlilik olayının içine, hapise girme durumu da eklenince Kaan için zor saatler başlamış olur. Kara kara düşünmeye başladığı sırada Sue Bebeğin ağzından dökülen "Baba" kelimesi, olumsuzluklara şimdilik bir virgül atar. Kaan, Sue'nun "Baba" demesini duyduktan sonra bu anı zorluklar karşısında daha dirençli duracağını gösteren bir işaret olarak görür. O "Baba" kelimesi savaşı için bir kalkan olur.

KAAN'IN ÖNYARGILARI YIKILACAK

Kaan, bekarlığın kendisine verdiği özgürlüğü uzun süre kullanmak için evlilik düşünmüyordu. Bu yüzden dedesi Emin Ağa'nın kendisini evlendirmesine şiddetle karşı çıkmıştı. Fakat Ayperi'nin, hayatına giren kadınlara benzemeyen düzgün karakteri onu çok etkiler. Sue Bebek ile olan anaç ilşkisi de olumlu durumdur. Hayranlık duyumsadığı Ayperi'ye bakış açısı ise, giderek sevgiye dönüşmeye başlar. Belki de bu sevgi içten içte bir aşkın ilk adımlarıdır. 

Peki Kaan, Ayperi ile olan evliliğini neden sonlandırmıyor? Ona gerçekten aşık mı oldu? Yoksa, zor zamanların başlangıcında Sue bebek ile ilgilenecek dadının gitmesini engellemek mi? Zimmet olayı nasıl çözümlenecek? Devreye polis girmeden sorun çözülecek mi? 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS