magazin haberleri

Vuslat 20. bölüm (sezon finali) fragmanı: Gerçekler gün yüzüne çıkıyor!

Vuslat 20. bölüm (sezon finali) fragmanı: Gerçekler gün yüzüne çıkıyor!

Vuslat izleyicileri, heyecanla sezon finalinde yaşanacaklara kilitlenmiş durumda. 20. bölümüyle sezona ara verecek olan Vuslat’ın son bölümüne defile şoku damgasını vurdu. Aziz tekrar Araf’ta kalırken, herkesin hayatını değiştirecek gerçekler gün yüzüne çıkıyor. İşte Vuslat 20. Bölüm fragmanı…

Vuslat 20. bölüm (sezon finali) fragmanı yayınlandı. Sezon finalinde neler yaşanacağını merak eden Vuslat izleyicileri son fragmandan yeni bölümle ilgili önemli ipuçlarına ulaştı. Peki, Vuslat sezon finalinde neler olacak? İşte, Vuslat 20. bölüm fragmanı…


VUSLAT 20. BÖLÜM ÖZETİ


Aziz ve Feride önlerine çıkacak tüm engelleri bilmelerine rağmen, birbirlerine sıkıca tutunmaya karar verirken, kendilerine hazırlanan kötü sürprizlerden habersiz, defilenin tatlı heyecanı ile beraber geçirecekleri her dakikanın tadını çıkarıyor.


Kerem’in itirafı Çağlar ailesinde deprem etkisi yaratırken, Kerem oyunlarına devam ediyor. Hiç tahmin etmediği biri, Kerem’in bütün planlarını alt üst etmek için harekete geçiyor. Faik ve Hasibe ise asıl şoku katıldıkları defilede yaşıyor.


Feride’den kurtulmak için en büyük planını devreye sokan Perihan, Nehir’le birlikte zaferini izlemek için defilede yerini alırken, beklemedik durumlar tüm dengeleri değiştiriyor.


Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, tekrar “Araf” adımına ilerlerken, antikacıya gelen davetsiz bir misafir Abdullah ve Salih’i endişelendiriyor. Aziz tekrar Araf’ta kalırken, herkesin hayatını değiştirecek gerçekler gün yüzüne çıkıyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS