magazin haberleri

Yağmur Sarıoğlu oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi

Üçüncü kez anne olan pilot Yağmur Sarıoğlu, oğlu Saran'ın yüzünü ilk kez gösterdi. Ailece çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan Sarıoğlu, takipçilerine, "Saran kime benziyor?" sorusunu da yöneltti.2010 yılında futbolcu Sabri Sarıoğlu ile evlenen pilot Yağmur Yılmaz, yaklaşık dört ay önce tekrar anne olmanın heyecanını yaşadı. Sarp, Sare ve Saran adında üç çocuğu olan Sarıoğlu, oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi.

Kızı Sare'nin üçüncü yaş günü için bir doğum günü partisi organize eden ünlü çift, kutlamada çekilen kareleri sosyal medyada yayınladı.

Saran'ın yüzünü ilk kez takipçileriyle paylaşan Yağmur Sarıoğlu, ailece çekilen bu karelerine, "Kızlar; duydum ki oğluşumu merak etmişsiniz. Canım kızım, prensesim. İyi ki doğdun" notunu düştü.

Sarıoğlu, oğlu ile bu pozunu ise, "Sarıoğlu'm Saran. Klişe soruyu sorayım; kime benziyor?" notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Takipçileri, Yağmur Sarıoğlu'nun gönderilerine, "İkinize de çok benziyor" şeklinde yorumlar yaptı.

Yağmur Sarıoğlu'nun doğum kilolarını vererek, eski formuna kavuştuğu da dikkatlerden kaçmadı.

Daha önceki hamilelik döneminde yaklaşık 20 kilo aldığını söyleyen Sarıoğlu, "14 kilo aldım. 9 ayı tamamlayınca 20’yi buluyorum. Geri vermem çok zor olmuyor, birkaç ay içeresinde eski kiloma kavuşurum" şeklinde konuşmuştu. Doğum sonrası pilotluğa devam edeceğini belirten Yağmur Sarıoğlu, "Part-time çalışacağım. Ayın 15 gününü evimde, çocuklarımla geçireceğim" demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS