Son Dakika

Yargı 15. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

A A

09.01.2022 - 23:03

Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin 15. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 15. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Yargı dizisinin son bölümünde; Ceylin, hapishaneye girer. Ilgaz ise Ceylin'i kurtarmakta kararlıdır. Yargı 15. bölüm full HD, tek parça, YouTube kesintisiz izle bilgileri haberimizde...

Yargı 15. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

Yargı dizisinin 15. bölümü KANAL D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Yargı dizisinin son bölümünde; Ceylin'in vedası gözyaşlarına boğdu. İşte Yargı dizisinin son bölüm full izle bilgileri...

Yargı 15. bölüm izle

Ceylin’in tutuklu yargılanma kararı Ilgaz’da ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratmıştır. Ilgaz hala Ceylin’in suçsuz olduğuna inansa da Ceylin bir türlü parçalarını kafasında birleştiremediği anlar konusunda büyük kararsızlık ve tutarsızlıklar yaşamaktadır.

Yekta Tilmen, oğlu Engin’in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylin’i kurtarmak için tam gaz giden gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.