Yargı dizisinde Zafer'i kim öldürdü? Zafer'in katili Serdar mı?

Yargı dizisinde Zafer'i kim öldürdü? Zafer'in katili Serdar mı?

Yargı dizisinde Zafer'i kim öldürdü? Zafer'in katili Serdar mı?

Yargı dizisinde Zafer karakteri dikkat çekti. Yargı dizisindeki Zafer karakteri İnci'nin babası olarak biliniyor. Peki ama Yargı dizisinde Zafer'e hayat veren Ali Seçkiner Alıcı kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ali Seçkiner Alıcı merak ediliyor. Ali Seçkiner Alıcı, Yargı dizisinde Zafer karakterine hayat veriyor. Peki ama Yargı dizisinde Zafer kimdir?

Yargı Zafer kimdir? 

Zafer; Ceylin’in babasıdır. Balıkçılık yaparak hayatını kazanmaya çalışır. 6 yıl haksız yere suçlanarak hapse girmiş, mesleği olan gemi kaptanlığından ayrılmak zorunda kalmıştır. Bir senedir özgürdür. İçinde mesleğini kaybetmenin verdiği gurur kırıklığı ve öfkeyi kimseye belli etmemeye çalışarak yaşar. Ceylin en gözde çocuğudur.

Son dakika: Yargı dizisinin yeni oyuncularının isimleri! Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Yargı bütün oyuncu kadrosu

Son dakika: Yargı dizisinin yeni oyuncularının isimleri! Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Yargı bütün oyuncu kadrosuAli Seçkiner Alıcı kimdir? 

Ali Seçkiner Alıcı, 56 yaşındadır. 3 Temmuz 1965 Kars'ta dünyaya geldi. Üniversiteyi Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü'nde bitiren Ali Seçkiner mezun olduktan sonra 1989 yılına kadar müzik öğretmenliği yapmıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ile Halk Evleri Sanat Atölyelerinde ses eğitmenliği de yapmış olan Ali Seçkiner 2000 yılında Erkoç Torun ve Nedim Yıldız'ın birlikte kurdukları Üç Anadolu adlı toplulukta da yer almıştır. Halen 1988 yılında kurulan Devlet Çoksesli Korosunda korist-sanatçı olarak görev yapmaktadır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kameralar karşısına ilk kez 1993 yılında yayınlanan Ferhunde Hanımlar dizisinde canlandırdığı Eşber karakteri ile geçmiş olan Ali Seçkiner Alıcı son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Bir Aile Hikayesi dizisinde Şakir karakterine hayat verdi. Ali Seçkiner Alıcı 1.74 metre boyunda 74 kilo ve Yengeç burcudur.