Yargı'da Ceylin, Parla'nın itirafı sonrası ne yapacak?

Yargı'da Ceylin, Parla'nın itirafı sonrası ne yapacak?

Yargı'da Ceylin, Parla'nın itirafı sonrası ne yapacak?

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı', yeni bölümleriyle her pazar akşamı izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Yayınlanan duygu yüklü tanıtımdaki sahneler yeni bölüme dair seyirciyi meraklandırıyor. Parla'nın Serdar itirafından sonra omuzlarına büyük bir yük yüklenen Ceylin gerçekleri açıklayacak mı? Yoksa Merdan'ın hapse girmesine göz mü yumacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başarılı oyunculukları ve güçlü senaryosuyla geçtiğimiz sezondan bu yana isminden başarıyla söz ettiren Yargı, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümün final sahnesinde Parla’nın (Zeynep Atılgan), Ceylin’e (Pınar Deniz) Serdar’ı (Eray Ertüren) öldürdüğünü itiraf etmesiyle beraber yeni bölümde olacaklar büyük merak uyandırıyor.

Bir tarafta Serdar’ı öldüren yeğeni Parla, diğer tarafta ise Parla’yı kurtarmak için hapse girmeyi göze alan Merdan (Cezmi Baskın), Ceylin’i büyük bir çıkmaza sokuyor.

Vereceği kararın ailesine dokunuyor olmasından dolayı eli kolu bağlanan Ceylin’in cinayeti işleyen kişinin Parla olduğunu Ilgaz’a (Kaan Urgancıoğlu)= söyleyip söylemeyeceği merakla bekleniyor.

Sevilen dizinin başarılı kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.