magazin haberleri

Yasemin Allen trafik uygulamasına takıldı

Oyuncu Yasemin Allen, önceki gün Bebek'te aracıyla seyir halindeyken trafik uygulamasına takıldı. Para cezası yiyen oyuncu “Bilmiyordum” açıklamasında bulundu.Kullandığı aracın muayenesi olmadığı için 314 TL ceza kesilen Yasemin Allen, trafik memurlarına aracın arkadaşının aracı olduğunu ifade ederek, "Arkadaşım yurt dışında, arabası bende kaldı. Bilmiyordum muayenesi olmadığını ilk fırsatta yaptıracağım'' dedi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Allen, ''Bir süre daha buradayım. 10 Temmuz'da doğum günüm var. Onun için tatilimi de ona göre ayarladım. Buradaki işlerimi bitirip, Bodrum'a gideceğim'' dedi.

Bir magazin dergisine konuşan Allen, "Meraklı bir insanım. İnsanlığı, sanatı, geleceği merak ediyorum. Fazla hayalperestliğin gazabına uğradığımı da söyleyebilirim, felaket senaryoları içine kaptırabiliyorum kendimi. En mutlu olduğum zaman ise arkadaşlarımı güldürdüğüm anlar" dedi.

31 yaşındaki oyuncu, annesi Suna Yıldızoğlu'nun kendisini güçlü ve kendinden taviz vermeyen bir kadın olarak büyüttüğü için bu sektöre girerken ufak nasihatlerde bulunduğunu ve çıkardığı işe de güvendiğini söyledi.

Uzun bir süredir Türkiye ve İngiltere arasında mekik dokuyan Yasemin Allen, son olarak Türkiye'ye yerleştiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu, sosyal medya kullanımıyla ilgili de konuşarak şu ifadeleri kullandı: "Sırf pozitif enerjiyle beslenen bir insan değilim ama sosyal medyada sadece ilgi çekmek için yazılan negatif yorumları siliyorum."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS