Son Dakika

YAYINDA! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm fragmanı izle!

A A

08.12.2020 - 00:52 Son Güncelleme:

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1 Aralık akşamı 174. bölümüyle ekrana geldi. Birçok izleyici Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 175. bölüm fragmanını merak ediyor. Peki ama EDHO 175. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YAYINDA! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm fragmanı izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde yayımlanan, senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz'un birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. 1 Aralık akşamı EDHO 174. bölümüyle ekrana geldi. Peki ama Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölüm izle


"Canımızı alanı almadan gitmem!'' 

Alpaslan Çakırbeyli'nin Derman Korkmaz'ı ortadan kaldırmasıyla dengeler değişir. Yaman Korkmaz, Çakırbeylilere iyiden iyiye bilenir. Hızır Çakırbeyli, her zamanki gibi kurduğu oyundan açık vermez. Kendisine karşı gelen yeğeni Alpaslan'ın, Derman Korkmaz'ı ortadan kaldırmasıyla bir yandan gurur duyan Hızır Reis, bir yandan da hayatından endişe eder.

Hızır Çakırbeyli abisinin emaneti canından çok sevdiği Alpaslan'ın hayatından endişe ederken Bahar Sincanlı'yla başlayan gönül ilişkisi yüzünden ortalık karışır. Çocukluk arkadaşı Ömür'ün Bahar'ı yok etme planından sonra Bahar'ı yanından ayırmayan Hızır, oğlu Hızır Ali'nin kendisinden uzaklaşmasına neden olur. Hızır Reis, Hızır Ali'nin de Alpaslan gibi kendi başına kararlar vererek hayatını riske atmak istemez.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 175. bölüm fragmanı yayınlandı.