magazin haberleri

Yiğit Marcus Aral: Demet Akalın Şevval'in annesi yaşında

'2018 Miss Turkey' güzeli Şevval Şahin ve sevgilisi Yiğit Marcus Aral önceki akşam Cihangir'deydi. Birlikte emlakçıları gezen çift gazetecilere konuştu.Son dönemde verdiği doğum günü partileriyle gündemden düşmeyen 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, önceki akşam erkek arkadaşı Yiğit Marcus Aral ile objektiflere yansıdı.

Muhabirlerin "Geçtiğimiz gün sizin corona virüs salgını hakkındaki açıklamalarınız hakkında yorum yapan Demet Akalın için 'O isimleri tanımıyorum' demiştiniz. Şevval Hanım gerçekten Demet Akalın'ı tanımıyor musunuz?" sorusuna Şevval Şahin "Kişisel olarak tanımıyorum. Ama duydum ve ilgilenmiyorum" şeklinde cevap verdi.

Marcus Aral ise, "Yani annesi yaşında Şevval'in. Birazcık ayıp kaçıyor yani, kendi kızı yaşında. Allah daha çok işlerini artırsın ama herkes kendi hayatına baksın. Kimse profesör değil. Kimseden ahlak öğrenecek değiliz." dedi.

"Herkes kendi ahlakına baksın." diyen Aral, "Biz kötü bir şey yapmıyoruz. Ama yine de verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" sözleriyle Demet Akalın'ı topa tuttu.

Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral için düzenlediği ev partisine Murat Dalkılıç, Şeyma Subaşı, Buse İskenderoğlu, Rabia Yaman, Baran Süzer, Gökmen Şeynova, Ayşegül Boz, Kasım Garipoğlu, Ali Cem, Saruhan Yıldırım, Kerim Sabancı gibi isimler katılmıştı.

Parti sonrası Aral ve bazı katılımcıların COVID-19 testinin pozitif çıkması o gece yalıda bulunanların panik yaşamasına neden olmuştu.

Yiğit Marcus Aral, ‘Evimdeki partide kimse corona virüse yakalanmadı’ demişti. Partiye giden Ukraynalı model Daria Kyryliuk ise Marcus’un yalanını ortaya çıkarmıştı. Sevgilisiyle kendisinin corona virüse yakalandığını itiraf eden model, ‘Aynı partideki daha birçok kişinin de test sonucu pozitif çıktı’ demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS