Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında? Survivor Yunus Emre gönüllüler takımında!

Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında? Survivor Yunus Emre gönüllüler takımında!

Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında? Survivor Yunus Emre gönüllüler takımında!

Yunus Emre Özden Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasına sonradan katılan isimlerden oldu. Modellik de yapan yarışmacının Survivor’daki performansı ise merak konusu oldu. Peki, Survivor Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor Yunus, iki ismin daha diskalifiye olduğu yarışma programına katıldı. Diğer yarışmacılarla tanışan Yunus Emre Özden zorlu bir yarışa dahil oldu. Peki, Yunus Emre Özden kimdir? İşte kariyeri…

YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

1993 İstanbul/Silivri’de doğan ve hala Silivri’de ikamet eden model, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken, aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden model, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düştüğünü anlatıyor.

17 yaşına geldiğinde başvurduğu ajanslarla katalog çekimi yapan Yunus Emre, 18 yaşına geldiğinde Fashion Week’e çıkmaya başladığından bahsediyor. Modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini; fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu söylüyor.

MMA Federasyonu’nun bile kendisine “hocam” diyerek hitap ettiğini belirten Yunus Emre, MMA’nın kötülüklerden arınma ve başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu anlatıyor.