magazin haberleri

Yunus Özdiken Elçin Sangu’yu aldattı mı?

Yunus Özdiken oyuncu sevgilisi Elçin Sangu’yu aldattığı iddiasına yanıt verdi.Ünlü oyuncu Elçin Sangu, yaklaşık 6 yıldır özel bir şikette yöneticilik yapan Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor.
Elçin Sangu ile Barış Arduç'un yeni projeleri olan 'Mutluluk zamanı' filmi geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Filmde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un öpüşme sahneleri dikkat çekmişti.
Filmdeki romantik öpüşme sahneleri başlayınca Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.
Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken bu davranışından sonra, "Elçin'e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik" açıklamasını yapmıştı.
Duymayan Kalmasın programında, Yunus Özdiken'in Beril Varol isimli bir güzelle samimi görüntüleri ortaya çıktı. Bu görüntüler kısa sürede magazin gündemine oturdu.
Yunus Özdiken'in adının Beril Varol olduğu öğrenilen iş arkadaşıyla samimi fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Haber 'Elçin Sangu aldatıldı mı?' şeklinde sunuldu.
Yunus Özdiken konuyla ilgili Haberturk.com'a açıklamada bulundu.
Özdiken, "Beril Varol, Elçin ile benim asistanım. Böyle haberlerin çıkması saçmalık" dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS