Zafer’in ortadan kaybolmasına dair sır perdesi aralanacak mı?

A A

16.03.2022 - 13:06

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi' Yargı'nın yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtım, temposu yüksek bir bölümün ipuçlarını veriyor. Ormanda bulunan ceset gerilimi yükseltirken, Ceylin’in feryadı “Ceylin, babasının başına gelenleri mi öğreniyor?” sorusunu beraberinde getiriyor.

Zafer’in ortadan kaybolmasına dair sır perdesi aralanacak mı?

Yargı’nın 20 Mart Pazar akşamı izleyenlerle buluşacak yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Ceylin Engin’den gelen mesajın babasıyla ilgili olabileceği ihtimalini kabul etmezken, Erguvan Ailesi ise Zafer’i karşılayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Ilgaz’ın, Zafer’e bir şey olduğuna dair şüpheleri giderek artarken, konuyla ilgili Metin’den yardım istiyor. Bu istekle köşeye sıkışan Metin endişesini Merdan’la paylaşırken, ormanda bulunan ceset ortalığı iyice karıştırıyor.

 

Gemiden Zafer’in inmemesi Erguvan Ailesi'nin kafasını karıştırıyor. Ceylin’in sinir krizi, “Ceylin, yıkıcı gerçekle karşı karşıya mı kalacak?” sorusunu akıllara getiriyor. Serdar’ın, Yekta’ya Çınar’ın Zafer’i öldürdüğünü söylemesi de yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.

Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.