magazin haberleri

Zalim İstanbul CANLI İZLE: Zaim İstanbul 16. bölüm canlı izle

Video: Zalim İstanbul CANLI İZLE: Zaim İstanbul 16. bölüm canlı izle

Zalim İstanbul canlı yayın sayfası, 16. bölümü internet üzerinden izlemek isteyenler tarafından merakla araştırılıyor. Yeni bölümde Agâh Bey, Cemre’yi iyileşmesi için Nedim’in yanına getirirken, Ceren’in bebeğinin gerçek babasını öğreniyor. Yeni bölüm Kanal D canlı yayın sayfası üzerinden izlenilebilecek. İşte, Kanal D canlı yayın sayfası…

Zalim İstanbul 16. bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Son bölümü internet üzerinden canlı olarak izlemek isteyenler Kanal D canlı yayın sayfasını araştırıyor. Zalim İstanbul son bölüm saat 20.00’den itibaren Kanal D üzerinden canlı olarak yayınlanıyor. İşte, Zalim İstanbul 16. Bölümün özeti ve Kanal D canlı yayın sayfası….


ZALİM İSTANBUL 16.BÖLÜM ÖZETİ


Ceren'in bebeğine yapılan babalık testi herkesi sıkıntılı bir durumun içine sokar. Özellikle de Cenk başına geleceklerden dolayı tedirgindir. Seher ve Agah'ın içi huzursuzdur. İkisi de içten içe çıkacak sonucu tahmin etmelerine rağmen itiraf etmek istemezler.


KANAL D CANLI YAYIN SAYFASI İÇİN TIKLAYIN


Nedim'in sağlığı gün geçtikçe ilerleme kaydeder. Uygulanan tedavide Nedim'in hayatına etki eden insanların fotoğrafları gösterilir. Nedim'in bu fotoğraflara verdiği tepkiler Karaçay Köşkü için dönüm noktası olacaktır.  Öte yandan Cemre ve Agah bir yüzleşme yaşar. Nedim'i görmek isteyen bir kişi vardır. Bu Nedim'i şaşırtır. Nedim'i görmeye gelen kişi kim? Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS