magazin haberleri

Zeynep Alkan sosyal medya ile ilgili sözleriyle şaşırttı

İtalya'da hem oyunculuk hem iletişim okuyan ve önümüzdeki ay mezun olmaya hazırlanan Zeynep Alkan, tatil için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden genç oyuncu, sosyal medya ile ilgili sözleriyle şaşırttı.Önümüzdeki ay üniversiteden mezun olmaya hazırlanan Zeynep Alkan, tatil için geldiği Nişantaşı’nda görüntülendi. Arkadaşlarıyla buluştuğu bir kafenin çıkışında basın mensuplarına poz veren Zeynep Alkan, ayaküstü soruları yanıtladı.

İtalya'da eğitim aldığını ve önümüzdeki ay mezun olacağını söyleyen Zeynep Alkan, espri yapak “Oyunculuk ve komünikasyon okudum çift anadal yaptım, artık diplomamı alnıma yapıştırarak yürümeyi planlıyorum” dedi.

Hem Türkiye’de hem de yurtdışında oyunculuk yapmak istediğini söyleyen Alkan, babası Hamdi Alkan’dan torpili olmadığını “Her girdiğim işte audition (deneme çekimi) verdim bundan da gocunmam. Kimse kimsenin kızını yeteneği yoksa kadroya almaz” sözleriyle belirtti.

Paylaştığı spor yaptığı videolarıyla sosyal medyada dikkat çeken genç oyuncu, bir dönem bacaklarıyla çok fazla ağırlık kaldırdığını ve babasının kendisine ‘Roberto Carlos’ diye seslendiğini anlattı.

Bir dönem sosyal medyada paylaştığı videolarından sonra oldukça olumsuz yorumlar alan Zeynep Alkan, önümüzdeki günlerde hesabını kapatacağını, sosyal medyada herkesin birbirini kandırdığını anlatıp, şöyle konuştu:

“Kardiyo ve lifting dersleri alıyorum. Bacakta doksan kilo itebiliyorum babam ’Artık yeter artık Roberto Carlos bacaklı oldun’ diyordu. Güzel gözükmeye çalışmak gibi derdim yok hayatım nasılsa onu paylaşıyorum.

Sosyal medya dediğimiz şey kimsenin gerçek hayatı değil ki. Herkes en iyi güzel halini en fit halini paylaşıyor. Kendimizi kandırıyoruz orada bir simülasyon gibi. Bunları görüp kırılıp yorum yazıyor olabilirler. Sosyal medyaya inanmamak gerekiyor ben de işime başladığımda uzaklaşıp kapamayı düşünüyorum. Alkan, ayrıca “Oyunculuk büyük bir market, insanlar yarış içinde herkes en yakın arkadaşlar bile proje olduğunda rakip olabiliyor. Hayatta çabalamaya devam etmek gerek. Babamdan çok şey öğrendim, kendisi çok komik ve yetenekli bir insan. Bir işe başladığında kendin yapmış olsan da audition (deneme çekimi) vermiş olsan da ‘Torpil var’ diyecekler. Bir ismin altındaysan bunu yapıyor insanlar" diye konuştu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS