magazin haberleri

Zeynep Tokuş aylar sonra görüntülendi

Türkiye'nin tescilli güzellerinden Zeynep Tokuş, aylar sonra görüntülendi...Uzun süredir ortalarda görünmeyen Zeynep Tokuş önceki gün Akmerkez’de objektife takıldı.

Türkiye eski güzeli girdiği mağazada uzun süre ayakkabı denedi. Tokuş soruları yanıtsız bıraktı.

Onu Türkiye'nin en güzel kızı olarak tanımıştık. Sonra dizi ve sinema oyunculuğu geldi. Katıldığı Buzda Dans yarışmasında da o zamana kadar pek bilinmeyen bir yeteneğini gösterdi.

Ama sonra şöhretinin zirvesindeyken spot ışıklarından uzaklaştı. Şimdi ise kendine bambaşka bir hayat kurdu ve kadınları hem ruhsal hem de fiziksel olarak güzelleştiriyor.

Belki de tahmin ettiniz, 1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş'tan söz ediyoruz. Ülkenin en güzel kızı olarak taç giydikten sonra oyunculuğa geçen Zeynep Tokuş, önce Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Deli Yürek dizisinde rol aldı.

Ardından Zeki Demirkubuz'un Yazgı adlı filminde başrol üstlendi. Öylesine etkileyici bir performans sergiledi ki 2001 yılında 13. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde daha tecrübeli rakiplerini de geride bırakarak en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı.

Zeynep Tokuş, bir dönem de Pınar Altuğ'un ayrılmasından sonra Çocuklar Duyması dizisinde kamera karşısına geçti.

2007'ye gelindiğinde ise Zeynep Tokuş, pek az kimsenin bildiği bir yeteneğini gözler önüne serdi. Buzda Dans yarışmasına katıldı ve bu alandaki becerisiyle herkesi şaşırttı. Zaten Tokuş ve partneri o yarışmayı birinci olarak tamamladı.

Ancak daha sonra ortalıktan kayboldu Zeynep Tokuş. Daha doğrusu spot ışıklarında uzaklaşıp kendine bambaşka bir hayat kurdu.

Boşanmayla sonuçlanan ilk iki evliliğinin ardından üniversite yıllarındaki aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendi ve başka bir alanda çalışmaya başladı.

Yoga eğitmeni olan 42 yaşındaki Zeynep Tokuş, akrobatik yoga konusundaki birikimini öğrencileriyle paylaşıyor.

Deli Yürek adlı dizide Kenan İmirzalıoğlu ile oynadı.

Bir dönem Çocuklar Duymasın kadrosuna katıldı.

Zeki Demirkubuz'un Yazgı filminde etkileyici bir performans sergiledi.

Buzda Dans yarışmasında da bu konudaki yeteneğini gözler önüne serdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS