Ziynet Sali'den romantik konser

Ziynet Sali'den romantik konser

Ziynet Sali'den romantik konser

Birbirinden değerli sanatçıları müzikseverler ile buluşturmaya devam eden Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki akşam sevilen sanatçı Ziynet Sali’yi ağırladı. Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğu ile gerçekleşen konserde ünlü sanatçı enerjisi ve güzelliği ile herkesi büyüledi. Geçtiğimiz ay bestesi eşi Erkan Erzurumlu'ya ait 'Aşk Nerede' şarkısını müzikseverlerle buluşturan Sali, şarkıyı sahnede söylerken eşiyle romantik anlar yaşadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ziynet Sali, “İlk kez Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dinleyici karşısına çıkıyorum. Dünyanın en güzel manzarası burası olabilir. Boğaza karşı şarkılar söyleyeceğim için heyecanlıyım” sözleriyle duygularını paylaştı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde Ziynet Sali hayranları, konser alanını saatler öncesinden tıklım tıklım doldurdu.

En son çıkardığı ‘Aşk Nerede?’ şarkısıyla sahneye giriş yapan pop müziğin sevilen ismi, konser başlar başlamaz enerjisiyle seyircilerin nabzını yükseltti. Özlem Kaya ve Burak Sanuk imzalı tulumuyla morlara bürünen ünlü sanatçı, şıklığıyla göz kamaştırdı. Gecede ‘Efkarım Var’, ‘Kalbim Tatilde’, ‘Sana Doyamıyorum’, ‘ Ömrüm’ gibi hit parçalarını seslendiren Ziynet Sali, hayranlarını mest etti. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde şarkıların yanı sıra sahnedeki ışık şovları ve dansçıların performansları da izleyenleri büyüledi.

Sevilen birçok parçasını Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde seslendiren Sali, birbirinden farklı müzik tarzıyla hayranlarına hitap etti. Türküden arabeske, Türk sanat müziğinden Flamenkoya uzanan geniş repertuvarıyla dinleyenlere hem duygusal hem de eğlenceli bir gece yaşattı. Sahnesinde Türkiye’nin önemli ustalarının eserlerine yer veren Ziynet Sali, alkış yağmuruna tutuldu.

‘Ne Ağlarsın’, ‘Leylim Ley’, ‘Firuze’, ‘Sevda’ parçalarını seslendirirken led ekrana Aşık Mahzuni, Neşet Ertaş, Aysel Gürel, Atilla Özdemiroğlu gibi duayenlerin fotoğraflarının yansımasıyla coşku ikiye katlandı. Ziynet Sali’nin seslendirdiği oyun havalarıyla hayranları yerinde duramadı. 2 saat sahnede kalan Ziynet Sali, sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı.