magazin haberleri

Zor günlerini anlattı: Eve dönüş bu, kendimi yeniden buldum

10 yıllık aşkları sonunda evliliğe uzandığında hayranları çok mutlu olmuştu. Fakat 2014'teki evliliklerinden iki yıl sonra boşanacaklarını açıkladıklarında herkes şoke oldu. (Fotoğraflar: AA)Bir zamanların Brangelina'sı hem de kendilerinden çok da beklenmeyecek şekilde, kavgalı ve tartışmalı bir boşanma süreci yaşadı. Sonra her şey en azından görünüşte ve olabildiğince tatlıya bağlandı. Her ikisinin de adı çeşitli kişilerle aşk dedikodularına karışsa da onlar bu konulara hiç yanıt vermedi.

Şu sıralar önemli rollerinden birini üstlendiği Malefiz: Kötülüğün Gücü adlı filmin tanıtımlarıyla meşgul olan 44 yaşındaki Jolie, Madame Figaro dergisine konuştu. Altı çocuk annesi Jolie, Brad Pitt ile boşanma sürecinde neler hissettiğini ve şu anda nasıl olduğunu anlattı.

Jolie, Brad Pitt ile yollarını ayırmaya karar verdikleri dönemde kendini "kaybolmuş" hissettiğini söyleyerek "Çok derin ve saf bir keder içindeydim" diye konuştu.

Jolie, "Kader nedir pek bilmiyorum ama bir dönüşüm içindeyim, ve bu bir tür eve dönüş. Kendime dönüyorum, çünkü kaybolmuştum" diye sözlerini sürdürdü.

Angelina Jolie şunları söyledi: "Sanırım Brad ile ilişkimizin sonuydu ve daha sonra da ayrıldık. Bu karmaşıktı. Kendimi tanıyamaz olmuştum." Güzel yıldız kendini incinmiş, yaralanmış hissettiğini ve çok derin bir üzüntü yaşadığını da belirtti.

Jolie, bu zorlu sürecin kendisi için bir ders niteliğinde olduğunu sözlerine ekleyip "Mutluluğu yeniden bulmak zorundaydım" diye konuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS