9-15 Ağustos haftası nasıl geçecek? Cesur kararlar alabiliriz! Mine Ayman yazdı...

Merhaba, haftaya Pazar günü gerçekleşen Aslan burcundaki Yeni Ayın etkileriyle başlıyoruz, bazı konularda belirsizlik ve kararsızlık yaşayabilir, ani bir bitiş ya da yeni bir başlangıç haftasında olabiliriz. Bazı şeylerin artık değişme zamanı gelmiş olabilir ve bu hafta sonuna kadar kendimizle ilgili cesur kararlar alabiliriz.Pazartesi gecesi gerçekleşecek Venüs ve Neptün arasındaki sert açı, bir konuda hayal kırıklığı ve üzüntü yaşamamıza sebep olabilir.

Kendimizi kandırılmış ve aldatılmış hissedebilir, gündemimizdeki bir konuyla ilgili bir yalanın ortaya çıkmasıyla özellikle duygusal olarak üzüntü yaşayabiliriz! Ayrıca zehirlenme ve aşırı yeme içme durumlarına karşı da dikkatli olmak faydalı olacaktır!

Salı ve çarşamba günleri Ay Başak burcunda ilerleyecek, hayatımızı düzenlemek ve sorunlu konulardan artık tamamen kurtulmak isteyebiliriz. Her konuda düzene ve sağlıklı karar almaya ihtiyaç duyabiliriz. İş toplantıları ve iş anlaşmaları için uygun günlerde olabiliriz. Salı gecesi Merkür ve Jüpiter arasında gerçekleşecek sert açı da yine üzüntü yaşamamıza sebep olabilir.

İletişim sorunları artabilir ve ikili ilişkiler bozulabilir, hatta kopma durumuna gelinebilir! Anlaşmalarla ilgili de sorunlar çıkabilir, iletişim sorunları yaşamak istemiyorsanız abartılı tepkilere dikkat etmek faydalı olacaktır. Çarşamba gecesi Venüs ve Plüton arasındaki olumlu açı iyileştirici olabilir, özellikle ikili ilişkiler için sağlam adımlar atılarak ilişkiler güçlendirilebilir ve iyi anlamda dönüştürülebilir.

Bu hafta perşembe ve cuma günler Ay Terazi burcunda ilerleyecek, ilişkilerimizi güçlendirebilir ve güzelleştirebiliriz. Sosyal olabilir ve keyifli ortamlarda sevdiklerimizle zaman geçirebiliriz.

Güzelliğimizle ilgilenebilir, bakımlarımızı yaptırabilir ve zevkli alışverişler yapabiliriz. Bu hafta sonu Ay Akrep burcunda ilerleyecek, aklımızdaki konuya yoğunlaşabilir ve çok kararlı olabiliriz.

Aşırı hırs, kıskançlık ve kin duygularına karşı dikkatli olmamız faydalı olacaktır. Sezgilerimiz çok kuvvetli olabilir ve içimize doğanlar gerçekleşebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS