Balık burcunda Dolunay haftası! İşte tüm etkileri

Merhaba, haftaya Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Pazartesiyi salıya bağlayan gece 02:55’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay bir konuda arınma ve tamamlanma yaşamamızı sağlayabilir.Dolunaydan hemen önce Merkür ve Retro Jüpiter arasında gerçekleşecek olumlu açı bize eski bir fırsatı geri getirebilir ve yeni bir anlaşma yapmamızı destekleyebilir. Sorunlu giden bir işi bitirebilir ya da bize zarar veren biriyle ilişkiyi sonlandırıp hayatımızla ilgili yeni bir sayfa açabiliriz.

Bu Dolunay en çok burcu ya da yükseleni Balık, Başak, İkizler ve Yay olanları etkileyecek. Bu hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek, yeni başlangıçlar için kendimizi hazır ve cesur hissedebiliriz. Yeni bir kararı hayata geçirebilir ve çocuksu bir heyecan içinde olabiliriz.

22 Eylül Çarşamba 22:35 itibariyle Güneş Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu, yükseleni ya da Ay burcu Terazi olanlar her konuda daha dikkat çekici olacaklar.

1 ay sürecek olan bu dönemde her türlü ilişki çok önemli olacak, yeni bir ilişkiye başlayabilir, var olan ilişkimizi güçlendirebilir ve sorun yaşadığımız ilişkileri bu dönemde bitirebiliriz.

27 Eylül’de Terazi burcunda Merkür retrosu başlayacağı için tüm önemli işlerinizi ve anlaşmalarınızı bu cumaya kadar yapmanızı tavsiye ediyorum. 23 Eylül Perşembe 12:33’de Venüs ve Uranüs arasında gerçekleşecek sert açı aşk hayatınızla ilgili ani bir durum yaşamanıza sebep olabilir!

Bu açının etkisiyle kadınlarla ilgili dünya genelinde krizler yaşanabilir! Kadınların hiç bir konuda üstüne gidilmemesi gereken bir kaç gün bizi bekliyor, aşırı gergin ve hassas olabilir, küçük bir sebeple bile gemileri yakabilirler!

Kadın hakları ya da kişisel özgürlüklerle ilgili gündemler de yaşanabilir. Yine bu günlerde çocuklarla ilgili sorunlara da dikkat etme gerekir.

Cuma ve cumartesi Ay Boğa burcunda ilerleyecek, yeme içme konularına yoğunlaşabilir, bu alanlarda harcamalar yapabiliriz, aşırı iştaha ve kilo alımına dikkat!

Güzellikle ilgili bakımlarımızı yaptırabilir ve zevkli alışverişler yapabiliriz. Sanatsal konulara yoğunlaşabilir, konforumuza düşkün olabilir ve hayatın tadını daha fazla çıkartmak isteyebiliriz.

Maddi konular ve lüks eşyalar gündemimizde olabilir. Bu pazar Ay İkizler burcunda ilerleyecek ve Merkür retro öncesi durağan pozisyonda olacak! İletişimle ilgili sorunlar olabilir ve yanlış anlaşılmalara müsait bir kaç gün yaşayabiliriz!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS