Nasıl? Pazar 21:00

Kıyametten önceki savaş Armageddon ve Mesih dizisinin gizli mesajları Nasıl?'da konuşuldu

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5e216eefd265a21a540e1e6f" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Ortadoğu'da "kıyamet" senaryoları... Kıyametten önceki savaş Armageddon hangi inançlarda nasıl yer alıyor? Mehdi, Mesih, Deccal hangi inançlarda var? Evanjelistler, Armageddon savaşını mı bekliyor? Armageddon ile nasıl savaştan bahsediliyor? İslamiyette mehdi inancı nasıldır? Mehdi inancı sömürülüyor mu? Mesih ile Mehdi'nin farkı ne? Mesih-Mehdi ne zaman gelecek? Mehdi-Mesih'i kim neden bekliyor? Kur'an-ı Kerim kıyamet sürecini nasıl anlatıyor? "Mesih" dizisiyle kime nasıl bir mesaj veriliyor? "Mehdi hologramla gelecek" iddiası... Kıyamet teknolojileri nelerdir? Teknoloji insanlığın sonunu getirebilir mi? Mesih, yapay zekanın olduğu dünyada ne yapacak? Enver Kaptanoğlu "Nasıl?"da sordu, Din ve Bilim Felsefecisi Prof. Dr. Caner Taslaman, Dinler Tarihçisi ve Siyaset Felsefecisi Dr. Lütfü Özşahin ve Stratejist Abdullah Çiftçi yanıtladı.

Enver Kaptanoğlu

1981'de Bandırma'da doğdu. Kültür ve Eğitim Vakfı Özel Lisesi'nden mezun olduktan sonra 2001'de Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema Bölümü'nün yolunu tuttu.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS