15 bin lastik yönetecek

15 bin lastik yönetecek

Prometeon Türkiye filolarla gerçekleştirdiği iş birliklerine lojistik şirketi Netlog Lojistik ile devam ediyor. İş birliği kapsamında 4 yıl boyunca filodaki 2400 araçtaki 15 bin lastik yönetilecek.

2004 yılından bu yana tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu lastiklerini Prometeon’a emanet etti. İş birliği kapsamında Prometeon Türkiye, Netlog’un 2400 aracı kapsayan 15 bin lastiğinin yönetimini üstlenecek.


Şeffaf bütçelerle lastik yönetimi


Dört yıl boyunca sürecek bu büyük çaplı iş birliği kapsamında; Prometeon Türkiye, Netlog Lojistik’in yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarında hizmet veren araçlarına, tamamen Netlog Lojistik’e özel 9 lastik uzmanından oluşan ekibiyle, 7/24 özel hizmet verecek.


Netlog Lojistik’in 2400 aracındaki 15 bin lastiğin yönetimini üstlenen Prometeon, tamamen öngörülebilir ve şeffaf bütçelerle Netlog’a özel çözümler sunacak. Prometeon Türkiye’nin, lastiğin fiyatını kilometre fiyatına dönüştürdüğü, kilometre başı maliyetlendirme anlaşması kapsamında; doğru servis ve filo yönetimi ile lastiğin performansı ve yapacağı kilometre garanti altına alınıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS