Delphi ile TomTom işbirliği yaptı

Delphi ile TomTom işbirliği yaptı

Delphi Technologies akıllı sürüşler için TomTom ile iş birliğine imza attı.

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, navigasyon, trafik ve harita ürünleri alanında kendi alanında dünya lideri olan TomTom markası ile yeni bir işbirliğine imza attı. İki şirket, gerçek zamanlı haritalama verilerini kullanarak araçların yakıt verimliliğini artıracak, emisyonlarını optimize edecek elektronik ve yazılım uygulamaları konusunda işbirliği yapacak.

Otomotiv ekipman üreticileri için geleceğe yönelik önemli çözümler geliştiren Delphi Technologies,TomTom ile işbirliği yaptığını duyurdu. İki şirket, gerçek zamanlı haritalama verilerini kullanarak araç yakıt verimliliğini ve emisyonlarını daha da optimize etmek için tasarlanan elektronik ve yazılım uygulamaları konusunda işbirliği yapacak. Delphi’nin akıllı sürüş kontrolleri gerçek zamanlı haritalama verilerini kullanarak; rota, yol durumu, trafik sıkışıklığı ve hava durumu gibi sürüş koşullarındaki değişimleri öngörerek yakıt verimliliğini artıracak, emisyonları düşürecek ve seyahat sürelerini kısaltacak.

Delphi Technologies Teknoloji Bölümü Yöneticisi Mary Gustanski yapmış olduğu değerlendirmede “Akıllı tahrik sistemi çözümleri, ulaşımın bir sonraki mantıklı adımıdır. TomTom ile olan işbirliğimiz, sürücülerin araçlarıyla yolculukları sırasında daha fazla bilgi almamızı ve bu bilgileri harmanlamamızı sağlayıp tescilli akıllı sürüş kontrollerimizi geliştirmemize olanak sunacaktır. Bu sayede araçlarımız daha iyi, daha kontrollü ve daha çevre dostu olacaktır” dedi. Delphi Technologies’in yeni akıllı bağlantılı çözümler portföyü yeni nesil otomobillere farklı fonksiyonlar katarak mobiliteyi bir adım daha öteye taşıyor. Bağlanabilir teknolojiler tarafından sağlanan veriler, daha akıllı bir araç geleceği yaratmak için güvenliği ve araçların menzilini artırıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS