Elektrikli C4 ekimde geliyor

Elektrikli C4 ekimde geliyor

Elektrikli C4 ekimde geliyor

Yeni Citroen C4’ün %100 elektrikli versiyonu ë-C4, Ekim ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Citroen, C4 modelinin tamamen elektrikli versiyonu ë-C4’ü ekim ayında ülkemizde yollara çıkarmaya hazırlanıyor.Elektrikli -C4, hafif 50 kWsa bataryayı 100 kW DC hızlı şarj desteği gücüyle birleştirerek rakiplerinin çoğundan daha iyi şarj süreleri sunmayı başarıyor. ë-C4, 350 km (WLTP döngüsü) menzie sahip.

Tamamen elektrikli sürüş keyfi

ë-C4, günlük kullanım için ideal çözümü sunuyor. ë-C4'ün kullanım kolaylığı çoğu kullanıcının günlük kullanımını; sessiz, sarsıntısız, dinamik ve CO2 içermeyen bir sürüşle karşılıyor. 50 kWsa kapasitesindeki batarya, günlük kullanımda ofiste ve evde geleneksel bir priz veya Wall Box aracılığıyla şarj edilebiliyor. Onaylı 350 km (WLTP döngüsü) menzili sayesinde bataryayı her gün şarj etmeye gerek kalmıyor. Ayrıca, hem dikkat çekici iç hacmi hem de optimize edilmiş ağırlığı sayesinde günlük kullanımda maksimum konfor ve menzil sunuyor.

30 dakikada şarj

100 kW hızlı şarjı destekleyen bataryası sayesinde, uzun yolculuklar artık daha stressiz. Uzun yolculuklarınız sırasında bir kahve ya da yemek molası verdiğinizde aracınızı şarja takmanız yeterli. Sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede batarya 80%’e kadar şarj edilebiliyor.