Fiat Fiorino'ya LPG seçeneği

Fiat Fiorino'ya LPG seçeneği

Fiat Fiorino’nun LPG’li versiyonu “Fiorino Eko” satışa sunuldu.

Tofaş Fabrikası’nda üretilmekte olan Fiorino’nun 1.4 litre hacimli benzinli modeline LPG seçeneği eklendi. Sınıfınınilk ve tek fabrika çıkışlıLPG’li modeli olan versiyonun adı «Fiorino Eko» oldu. Fiorino Eko ismini, zararlı gazların salınımını azaltan, böylelikle ekosistemi koruyan yönüyle ve kullanım maliyetleri açısından ekonomik bir araç olmasından alıyor.


Fiorino tek tuşla “Eko” olacak

Yüksek güvenliğe sahip Fiorino Eko, Fiat Professional garanti şartları kapsamında, 3 yıl - 150 bin kilometre garantisiyle yollara çıkıyor. Dizel seviyesindeki yakıt tüketimiyle öne çıkan Fiorino Eko, Tofaş Fabrikası’nda özel olarak tasarlanmış “Eko Butonu” sayesinde benzinden LPG’ye geçerek yakıt tasarrufunu artırıyor.


Pop, Safeline ve Premio donanım seçenekleriyle tercih edilebilecek Fiorino Eko’da fonksiyonel yakıt dolum noktası ile yakıt dolumudepo kapağından kolaylıkla yapılabiliyor.Lansmana özel otogaz kampanyasıyla satışa sunulan Fiat FiorinoEko’yu,30Kasım2019 tarihinekadar satın alacaklar için 1 yıl boyunca Aygaz/Mogaz istasyonlarından toplamda 3 bin 500 TL’ye kadar olan otogaz alımlarında yüzde 20 indirim fırsatı bulunuyor. Öte yandan, mevcut kredi kampanyası ile70 bin TL tutarında, 36 ay vadeye kadar yüzde 0.49faizli kredi seçeneğide Kasım ayı sonuna kadar Fiat Fiorino Eko satın alacak müşterilere sunuluyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS