Son Dakika

Honda'dan 5 yeni model

A A

26.11.2021 - 16:20 | Haber Kaynağı: Mehmet Ali Kantarcı

Honda, dünyanın en büyük motosiklet fuarı olan EICMA 2021’de yeni modellerini gösterdi. . Honda’nın yeni CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP ve sınırlı sayıda üretilen Fireblade SP 30th Anniversary modeli 30 yıllık köklü geçmişini gözler önüne sererken; ilk kez sergilenen NT1100 modeli de Milano’da görücü çıktı. Geniş ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Honda, tüm yeniliklerini fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Honda'dan 5 yeni model

Honda’nın en dikkat çeken modelleri yeni CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP ve sınırlı sayıda üretilecek olan Fireblade SP 30th Anniversary oldu. Honda, 1992 yılında ilk kez satışa sunduğu Fireblade modeli için köklü ve başarılarla dolu 30 yılının ardından sınırlı sayıda ürettiği yıldönümü versiyonu Fireblade SP 30th Anniversary modelini fuar ziyaretçileri ile buluşturdu.

Honda NT1100 ilk kez sergilendi

Ekim 2021’de tanıtıldıktan sonra ilk kez sergilenen NT1100, Honda için yeni bir Touring dönemini başlatıyor. CRF1100L Africa Twin’in kalbini esas alan model, üstün yol tutuş ve karakteristik motor performansı garanti ediyor. NT1100, üstün konfor ve gelişmiş koruma özellikleriyle hem hafta içi işe gidip-gelmek hem de iki kişilik uzun soluklu yolculuklar için iyi bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. Honda, Hornet ismini tekrar üretim programına dahil ediyor. İlk kez 1998 yılında Avrupa yollarına çıktığında heyecan verici motor performansı ve gelişmiş Street-Fighter tasarımı ile standartları yeniden belirleyen Hornet modeli, EICMA ziyaretçilerine ön gösterim ile sunuldu. Honda standındaki özel bir alanda sergilenen projeksiyon haritalaması ile hem önceki nesil hem de önümüzdeki dönemde gelecek olan yeni Hornet 3 boyutlu ışık ve ses görüntüsü ile fuarda sergilendi.

2022 yılında öne çıkacak

Honda, 2022 yılında yenilenen ve son derece geniş bir yelpazeye yayılan ürün gamıyla motosiklet kullanıcılarının farklı beklentilerini karşılamaya devam edeceğini sergilediği modelleri ile EICMA’ya damgasını vurarak gösterdi. Markanın standında; dünyanın ilk 2 tekerlekli SUV aracı olarak kabul edilen X-ADV modeli; Honda’nın dört silindirli orta boy naked modelleri CB650R ve CBR650R; ihtişamlı görüntüsü ile dikkat çeken GL1800 Gold Wing ve GL1800 Gold Wing ‘Tour’ modelleri de yeni renk seçenekleriyle yer aldı.