Kamyon lastiklerini kışa hazırladı

Kamyon lastiklerini kışa hazırladı

Fulda 3 tepe kar işaretlemesi (3PMSF) taşıyan ön ve çeker aks kamyon lastikleri ürün hattını piyasaya sürüyor.

Yerel otoriteler gün geçtikçe kış koşullarında yola çıkan araçlar için 3PMSF işaretlemesini zorunlu hale getiriyor. Bu lastikler, karla kaplı yolda sergiledikleri performans açısından bazı testlere tabi tutuluyor. Dengeli bir genel performansın yanında yakıt tasarrufu ve kilometre performansı sunan Fulda lastikleri, kış koşullarında filolara uygun bir seçenek olarak pazara sunuluyor. Fulda yetkilileri konu hakkında şunları bvurguladılar:


"Fulda ürün hattı üç farklı uygulama alanını kapsıyor; ön ve çeker aks lastikleri Avrupa'nın giderek daha sıkı hale gelen kış lastiği yasalarıyla tam uyum sergiliyor. Bu da filoların Avrupa çapında da verimli yol alabilecekleri anlamına geliyor.


Fulda yol lastikleri, kilometre performansı, yakıt tasarrufu ve dört mevsim performansını artırmak için optimize edildi.Ecocontrol 2+ ön aks ve Ecoforce 2+ çeker aks lastikleri ile Regiocontrol ön aks ve Regioforce çeker aks lastiklerinin yanaklarında, birçok Avrupa ülkesinde zorunlu hale gelen 3PMSF işaretlemesi yer alıyor."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS