Son Dakika

Yaz lastiği performansı ne kadar etkiler?

Yaz lastiği performansı ne kadar etkiler?

Yaz lastiği performansı ne kadar etkiler?

Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla sürücüler yaz lastiklerine geçiş yapmaya başladı. Peki yaz lastiğine geçmek sürüş güvenliği ve sürüş konforu açısından yeterli mi?

Sürüş güvenliği ve sürüş konforu için kullanılabilir durumda olan ve doğru hava basıncı ile şişirilmiş lastiklerle trafiğe çıkmanın önemini vurgulayan lastik ve araç bakım uzmanı Euromaster, sürücüleri araç bakımının da ihmal edilmemesi yönünde uyarıyor. Euromaster, müşterilerinin yola sorunsuz ve güvenle devam edebilmesi amacıyla yaz gelmeden lastiklerini yenilemek isteyen sürücüleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Bu kampanya dahilinde iki dev üreticiyi bir araya getiren

Euromaster, dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Michelin ve yine dünyanın önde gelen motor yağı üreticilerinden Exxon Mobil ürünlerini, müşterilerine cazip tekliflerle bir arada sunacak. Kampanya kapsamında Mayıs ayı boyunca lastiklerini yenilemek isteyen sürücüleri Euromaster Servis Noktaları’nda cazip bir teklif bekliyor. 1 – 30 Mayıs 2016 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktaları’ndan dört adet Michelin marka otomobil lastiği alan sürücülere, kampanya kapsamındaki Mobil marka motor yağları ile yapılacak yağ değişim işlemi için 35 TL’ye kadar indirim kuponu hediye ediliyor. Üstelik bu indirim kuponları Temmuz ayı sonuna kadar kullanılabiliyor.