hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dacia'da "otomatik vites" dönemi başladı

  Daciada otomatik vites dönemi başladı
  expand

  Dacia, ilk kez Duster ile tüketicinin uzun zamandır beklediği EDC (Efficient Dual Clutch) otomatik vites kutusunu pazara sunuyor.Dacia Sandero ve Logan MCV yenileniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye’nin en çok satılan 4x4 modeli Duster’ın EDC versiyonu Türkiye’de 1.5dCi 110bg 4x2 tek versiyon olarak (Laureate-üst donanım) müşterilerin beğenisine sunuluyor.Sandero Türkiye’de 2 farklı ekipman seviyesi (Ambiance ve Stepway) ve 6 farklı motor seçeneği (1lt 75bg/0,9 90 bg manual&Easy-R/1.5dCi 75 bg/1.5dCi 90 bg manual & Easy-R) ile showroomlara inecek..
  Logan MCV tek ekipman seviyesi (Ambiance) ve 2 farklı motor seçeneği (1lt 75bg manual/1.5dCi 90bg manual) ile müşterilerin beğenisine sunulacak.. 

  Daciada otomatik vites dönemi başladı

  Yenilenen Sandero Türkiye’de 42.550TL ve Logan MCV 46.800TL’den başlayan fiyatlarla 12 Aralık 2016 tarihinde satışa sunuluyor. Duster 1.5 EDC ise Mart 2017’de pazara sunuluyor olacak.


  Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş: “Dacia markası ilk modeli ile pazara sunulduğu 2004 yılından bu yana Türkiye’de yaklaşık 275 bin adet satış rakamına imza attı. Dacia, Türkiye pazarında her yıl konumunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Marka, toplam pazarda 40 bin 332 adet satış rakamı ve yüzde 4,8 olan rekor düzeydeki pazar payı ile 8. marka durumunda. Dacia Türkiye performansı ile dünya sıralamasında ise 5. ülke olarak üst sıralarda yer alıyor. Ayrıca Marka, Türkiye’de 2013’ten bu yana Duster ile 4x4 pazar lideri. Müşterilerimizin uzun süredir talep ettiği ve sabırsızlıkla beklediği otomatik vites seçeneğinin eklenmesi ve yenilenen modelleri ile Dacia, önümüzdeki yıllarda marka kimliğini güçlendirerek Türkiye pazarında marka sıralamasında yükselmeye devam edecek.” dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Daciada otomatik vites dönemi başladı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow