KYMCO’dan yeni ATV geldi

KYMCO’dan yeni ATV geldi

KYMCO’dan yeni ATV geldi

KYMCO Downtown 250i modeli Türkiye pazarına sunuldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yeni Downtown 250i; bir maxiscooterda aranacak her şeyi fazlasıyla bünyesinde barındırırken, geniş bagaj hacmi, yenilikçi tasarımı ve konforlu sürüş yapısına ek olarak standart olarak sunulan ‘Artçı Sırt Dayaması’ sayesinde hem sürücünün hem de artçısının konforunu en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Artçı sırt dayaması standart

KYMCO Downtown 250i, yenilikçi özellikleriyle de dış görünüşünü tamamlarken, Euro 5 motoru, standart olarak sunulan ABS’si ile hem güvenlik hem de verimlilik sunuyor. 810 mm yüksekliğe sahip konforlu selesi ve 12.5 litrelik yakıt deposu da özellikle uzun mesafeli sürüşlerde konfor sağlamayı hedeflemekte. Standart olarak gelen artçı sırt dayaması ise en önemli özelliği olarak ön planda. 192 kilogramlık ağırlığa sahip Downtown 250i’nin 246 cc’lik hacme sahip 4 zamanlı tek silindirli motoru, hem gücü hem de verimliliği en üst seviyede sunuyor.

Sunduğu 22.4 HP’lik maksimum gücüyle bir maksiscooterdan beklenen performansı veren Downtown 250i, 100 kilometrede 3,4 litrelik yakıt tüketimi verisine sahip.